Deli gibi ozlesemde gururlu kalmalı mıyım?

dun aksam cok kavga ettik sevdigimle (sevgilim demeyeyim) msn deydik sonra dedi ki yeter dedi ben cıkıyorum senın bu paranoyakların, kıskaclıkların beni öldürcek, cıkmazsam kavga buyuyucek uyumak istiyorum dedi bende sen zaten kaca kaca bu hale geldik. cıkmıcaksın dedim napıyım bebegim seninle kavga etmek hayatımın en zor seyi dedi bende hic belli olmuyo, bundan sonra konusmamak ikimiz icin de en iyisi galiba. biraz birbirimizi özlemek çok iyi olucak dedim. git sende benden git dedi iyi geceler dedim cıktım. bugun ne o aradı ne ben. ne mesaj attı ne ben. ama cok ozledim. az oldu ama cok ozledim. onun benim yanımda oldugunu hissetmek bile bana guven veriyodu. mesaj atmıcaksamda gururumdan. zaten hep gururumdan kaybettım. eski sevgilime gitme diyebilseydim, bunu becerebilseydim hersey farklı olcaktı. simdi sevdigime mesaj atmak mı atmamak mı karar veremiyorum...

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• bazan seven ınsan karsısındakını kırmamak ıcın kacıslar yapabılır ... bence bu kacısları onemsememelısın tam aksıne takdır etmelısın .. cunku kavgalar bazan asılamayacak boyuta gelır ve ıstenmedık sozler sarf edılecılır ... konunun baslangıcını bılmıyorum ama .. ısın gercegı bence arkadasın en dogru olanı yapmıs

0|0
    0|0
    • ama ben konusmak isterken onun kacması.. hic hosuma gitmedi

• evet malesef aynısını yapıyorum... hadi mesaj atsın cok ozledim ya :(

• tamam ben sımdı kendısıne ıletırım arar senı :D alla alla . onu neden beklıyorsun sen ara

Erkekler Ne Diyor 5

• Bence çok saçma bir kavga sebebi çocuğa biraz huzur ver :) Bence mesaj atmalısın yoksa daha çok pişman olursun.

0|0
    0|0
    • ama ben istedim uzaklasmakkk. tukurdugumu yalamakta istemiyorum, bana gelsin yine istiyorum:((

• O zaman daha çok beklersin:D

• kavgalar herseyı yıkıyo bende kavga sırasında kovdum hattını kırdı ulasamıyorum mesaj atma kavga varsa hep

0|0
    0|0
  • atmamak atmamak atmamak

0|0
    0|0
  • soru başlığına...

KESİNLİKLE...!

0|0
    0|0
  • kadınlar ve gururları erkekler ve gururları.aşkları bitiren de bu gurur zaten.at gitsin.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• gururlu olması gereken sevgilin burada sen değill :)) pişman olduunu söyleyiip mesaj atabilirsin bnce sıkıntı yokk gibi

0|0
    0|0
Yükleniyor...