Eşler, kazançlarını bölüşmeli mi ?

Eşler, kazançlarını bölüşmeli mi ?

Kesinlikle, paylaşmalı zaten evlilik hayatı birlikte paylaşmak anlamına geliyor mu? Bazen çalışan eşlerin bir birinin ne kadar maaş aldıklarınıldıklarını bile bilmediklerini gördüğümde yada duyduğumda hayretler içersinde kalıyorum..

0|1
4|13

En İyi Erkek Görüşü

• Evet bölüşmeli

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• kesınlıkle paylaşmalı hayat muşterek derken bu gıbı şeylerde kastedılmıyor mu! mesela bız oyle yapıyoruz. maaşlarımız kendı hesaplarımıza yatar otomatık olarakta ertesı gun ortak hasabımıza aktarılır.boylelıkle butcemızı ve harcamalarımızı daha kolay kontrol edebılıyoruz. hatta her ıkımızınde her ay keyfı harcama mıktarımız var onunla ne alırsak alalım bırbırımıze mudahele etmeyız.boylelıkle sen luzumsuz harcadın tartışması ortadan kalkıyor.

0|0
    0|0
  • Medeni kanuna göre edinilmiş mal rejimi söz konusu olduğuna göre gelir de bölüşülmelidir. Çünkü bölüşseni de bölüşmeseniz de kanun bunu bölüşülecek şekilde tasarlamış.

0|0
    0|0
  • Az bir kısmını kendine özel harcamalar için 300 - 500 Lira ayırıp kalanı ortaya koyulur..asla kimsenin maaşı sorulmaz, bilinmez..para kimde toplanıyorsa evin bütün ödemelerini o yapar..KK ödemeleri ve taksitler ve kira ve bütün faturalar dahil..

0|0
    0|0
  • Kötü bir durum eşlerin birbirinden saklamaları.Güven ve sevgi olursa birde bazı insanlar çok pinti ıyyyy ointilikte olmassa ortak hesapta toplanıp harcanmalı parf

0|0
    0|0
  • Evlilikler günümüzde çeşitlendi

Eskisi gibi birtek amaç uğruna yani bir yuva kurup aile olma uğruna evlilik yapanlar olsada ,daha farklı hedefleri olan ve bu yönde evlilikler yapanların sayısıda azımsanmayacak kadar fazla.

0|0
    0|0
  • bölüşmeli, biz kendimize bir kısımını ayırıp gerisini ortak tasarruf yapmayı planlıyoruz.

0|0
    0|0
  • Evlendikten sonra ikilik biter TEK olunur. Demek ki onlar olamamışlar daha.

0|0
    0|0
  • Hayat müşterekse evet...

0|0
    0|0
  • Kesinlikle, paylaşmalı zaten evlilik hayatı birlikte paylaşmak anlamına geliyor

0|0
    0|0
  • evet bence cunku hayatlarınıda buluşuyular

0|0
    0|0
  • bence paylaşsınlar hatta ortak bi hesap açıp orda biriktirsinler

0|0
    0|0
  • Öyle bir olay çok ama çok saçma, ne kazanıldıysa birleştirilir ve harcamalar tek bir yerden yapılır.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir eve giren paranın ortak olabileceğini düşünüyorum her zaman için.eşimin ya da benim ne kadar kazandıgımızın önemi yok,ama para ortaktır ev harcaması olsun herkesin lüks sayılabilecek harcamaları ordan yapılır.ya da enazından ailemden böyle gördüm ilerde de böyle bir tutum sergilerim.

0|0
    0|0
  • Ortaklaşa taksit varsa ikiye bölünür yoksa faturalar bölünür onun dışında erkek biraz daha maaşı ortaya atmalı herşeyde evin reisiyim diye kasılmayi biliyorlar kaba olacak ama kari parası yemiş gibi olmasin yani.

2|0
    0|0
  • bence öyle olmalı.ortaklaşılmalı

0|0
    0|0
  • maaş kartımı kocama veririm ben.

0|0
    1|0
Yükleniyor...