Zamanında çıkıpta karşıma seni seviyorum diyemedin.

kaçırdın elinden beni ittin soğuttun kendinden. oysa sana şans vermiştim bende seni sevmiştim. ancak hep güvenimi kırdın üzdün beni uzaktan. hep aynı ortamdaydık ancak bir kere bile yakın olamadık. bakan gözlerimizle konuşmayan dillerimizle anlaştık biz seninle. şimdi benim hayatımda biri var bunu sende gözlerinle gördün çok şaşırdın çok üzüldün ama eminim beni üzdüğün kadar üzülmedin. peki neden kalkıpta en yakın arkadaslarını benim ortamda olmadıgım gün beni sordurup ilişkimi öğrenmeye çalışıyorsun? ne o yoksa hala beni seviyomusun?

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• La herkes üzerine alınacak şimdi :) direk ona yazsaydın ya .

1|0
    0|0
    • :) ne alaka canım ben dert yandım :( bir öneri bekliyorum.

• iyi gibi ama kavga ettiğimiz icin üzülüyorum artık bazen tamamen yanlız olmak istiyorum daha rahat

• ikisinden vazgeç bence çünkü ikisi de seni mutlu etmeeycek sanırım .

Erkekler Ne Diyor 8

• bırak onu benimle çık temiz 2. el erkek arkadaş ..sadece 90bindeyim orjinal parça. az yakarım kazasısızım. boya bile orjinal üzmem seni ayağını yere değdirmem.. :D

0|0
    1|0
    • :( cok komiksin de sevgilim var zaten. olmasa bile bu yorumun hoş değil. benim burda canım yanıyor soru sorup dert yanıyorum sen dalga geçiyorsun ayıp

• haklısın biliyorum. ona sadığım onu seviyorum AMA bu bahsettiğim insanla aynı ortamdayım :(( hep!

• bıçak sırtı bir durum bu yüzden sevgilini kaybedebilirsin akıllı oyna..

• seni seviyorum O bndim çok üzgünüm,kendimce sebeplerim vardı

0|0
    1|0
    • dalgayı bırakırmısın lutfen

• saçmala gayet kendine güveni olan bir insanım. sen hiç mi duygularına yenik düşmedin

• eleştiriye kapalısın hemde çok fazla

• Bu satırları yazman bile itiraf biliyormusun ? Seni seviyorum diyorsun..

0|0
    0|0
    • :( hayır ben ona tahmın edemeycegın kadar kırgın ve kızgınım. yüzüm gülüyosa sırf aynı ortamda olmanın hatrına. kimseye çaktırmamak adına...benim bi ilişkim var şuan ve sevgilimi seviyorum ama itiraf ediyorum aklım arada ona kayıyor kendimi toparlamaya calısıyorum derken pat beni sorması haberi geliyor. o çocuk neyin pesinde?

• Çok içten yazmışsın.Ama yapacak bir şey yok sitem etmekten başka.

0|0
    0|0
    • tesekkur ederim :( duygularımı paylasıp fikir almak istedim. şimdi bunu yaptıran insan beni merak ediyor mudur?

• Evet ediyor.

• He söyle hadi gizli pembeliyi seviyor musun?

0|0
    0|0
    • he ya :) ben size soruyorum işte neden bunu yapmış hala seviyormu courvosier :)

• :( isyaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnnnnnnnnn

• Sen niye söylemedin ?

Onun ne yaptığını bilmiyoruz şu an ama bak sen burda dert anlatıyorsun.

Gizliye - Gizli kardeşim.

0|0
    0|0
  • Sen çok yanlış geldin bacım.

0|0
    0|0
  • Bu ne şimdi ? Vurun öldürün şunu

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 1

• aklı sende bakışmalar yetmemiş

0|0
    0|0
    • sevgilimn oldugunuda biliyor gördü. ah ah çok dertliyim:(( inan isyan modundayım

• hımm ama senin telafisi var cunku kuzenin oldugunu söyleyebilirsin ;) mesela laf arasında dün kuzenle şurda yürüdük biraz iyi geldi diyebilirsin. tabi yeri ve zamanı önemli

• ya tabi ama biz öküz tren ilişkisi bakıyoruz başka bişey yyok ama bıktım artık bırakıcamm

Yükleniyor...