Yardımınıza ihtiyacım var sorun bende mi?

Arkadaşlar bu sene sınıflar ayrıldığı için yeni bir sürü kız arkadaşım oldu bir kızdan hoşlandım ama şuan nefret ediyorum konumuzun onunla alakası yok.

O kızın arkadaşlarının olduğu gruptaki kızlarda devamlı seni kendimize yakın görüyoruz sana değer veriyoruz diyorlardı.Ama bana samimi gelmiyorlardı yani sınıfta ki diğer kişiler daha samimiydi.

Sizce o nefret ettiğim kız onların grubunda olduğu için mi onlardan soğudum yoksa bana samimi gelmedikleri için mi? 1 aydır onlarla ilişkimi kestim.Sizce doğru olanı mı yaptım ne kadar seni seviyoruz sende bizim arkadaşımızsınız deselerde bana artık samimi gelmiyorlar.

Güncellemeler:
O kızdan kopmamam için bana yakın olmak da istiyor olabilirler

0|0
3|0

En İyi Kız Görüşü

• arkadaslık baska bısey.. gotu bası oynayan tıplerse salla. ama gercekten duzgun kızlarsa ws bence arkadaslıgını kesme

0|0
    0|0
    • Düzgün kızlar ama bana sınıftaki diğer kişiler daha samimi geliyor.Yani değer veriyoruz diyorlar ama bana doğru düzgün iyilik yaptıklarını görmedim.Ne bileyim sanki beni kullanıyorlar gibi hissediyorum.

Hep yanıma geliyorlar,oturuyorlar muhabbet ediyorlar ama bir şeyler eksik.Belkide benden kaynaklı çünkü ben yalnızlığı seviyorum şuana kadar hiç samimi arkadaşım olmadı.

• yanı bu durumda senden kaynaklanıyo.. pskolojık ama yanı bu durum o kızdan dolayı onlarda onun cvresnde oldugu ıcın guvenemıyorsun.. ve bu yuzden bosver muhattap olma guven olmadan ne arkadaslık ne ask hcbse olmaz cnku

Kızlar Ne Diyor 2

• O kızlardan hayır gelmez bırak onları

0|0
    0|0
  • okulda baska kiz mi yok?

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 0

Erkekler görüş yazmamış.

Yükleniyor...