Derbilerde en farklı skor kimin? En çok taraftar kimde? İşte her şeyin ispatı burada!

Hani her soruda kendini bilmez cahiller ispatları olmadan en çok taraftar bizde! derler ya. Ben burda ispatlı konuşuyorum ve gördüğünüz gibi en çok taraftar Galatasaray'da diyorum :) www.hurriyet.com.tr/pazar/14382601.asp

Gelelim en farklı skora. En farklı skor Fenerlilerin bir türlü kabul etmediği 7-0'lık skordur :) Buyrunuz ispatı;

www.ntvmsnbc.com/id/25074609/ Ha ayrıca Beşiktaş'ı da 9-2 yendiğimizi de söylemeden geçmem :)

Buyrun yorumları alayım? :)

Güncellemeler:
Mobilden girdiğim için linkler çıkmamış olabilir. Siz kendiniz bu adreslere girerseniz konuyu görürsünüz :)
Ulubatlı Hasan gerizekalısı yorumu yapmış beni engellemiş cevap yazmayayım da rezil olmasın diye ödlek :D

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• 6 kasım 6 sıfırı sende bnde hatırlıyoruz ve izledik ama onu babam bile hatırlamıyor ve izlemedi bide tarihteki asalete bak ya 6 kasım 6 0 boru deyl yani ;)

1|3
    5|11
    • Aa pardon siz izlemeyip hatırlamadığınız için o sayılmıyor :D

• bak sende diyosun mazide braktık orda kalsın işte :D

Erkekler Ne Diyor 13

• Bu tarihi bir gerçektir ve tarihi bir gerçeklik yoruma açık değildir.Kimsenin itiraz etmesi kayıtlı yarihi değiştiremez,sadece gülünç olur bu.

4|4
    0|1
  • Bunlarda ortaya çıktığına göre rakip taraftarların hiç konuşmaya hakkı yok çünkü kazanılan kupalar bakımıdanda kimse karşımızda duramaz

2|2
    0|2
    • lan evimde ligtv var yalanmı sölücem bjk fb maçların dışında stadınız hep boştu bi bursa maçında 30 civarı taraftarı vardı,aksihar,karabük,eskişehir,kasımpaşa maçlarında anca 25 bin taraftar vardı fenerin bu sene cezalı maçlarda bile stadının boş oldugunu görmedim ergen bana maval okuma

• Biz burda stad boşluğundan doluluğundan bahsetmiyoruz konuyu oku öyle gel boş konuşma.

• Bursa maçını deplasmanda oynadık akıllı:)Boş yerler varmış sen artık kendine öyle bir gözlük takımışsınki sadece görmek istediğini söylüyorsun ayrıca bir ekleme yapim Galatasaray geçen sezon en çok seyirci ortalamasıyla oynayan takım

• Biraz az bahsetmişsin gibi geldi bana ? Keşke bunca zaman ki gs-fb çekişmesinde fb'nin gs'ye koyarak nasıl üstünlük sağladığındanda bahsetseymişsin şuana kadar yapılan maçların hepsine bakınca fark ağzını açık bırakıcak çünkü kanıt konusuna hiç gelmiyorum bir şey nasıl ıspatlanır onu bile bilmiyorsun, bilmiyorsunuz o yüzden burayı direk es geçiyorum.

0|1
    3|5
  • onun için fenerbahçe 50 bin taraftar oynarken gs bu sene fb bjk maçları dışında 25 bin taraftarı zor buldu arenada dimi ? Dişi kanaryalar bile cezalıyken sizden daha fazla dolduruyodu stadı bee hangi en çok taraftarlıktan bahsediyon :D:D haaaa şunu iyi bilirim güneydogu 6sli komple :D:D.

0|3
    4|7
    • bide torator terim aglıyodu taraftarımızı stada gelsin stadımızı doldursun diye :D:D.

• Gs 25 binemi oynuyor hahhahaha bu sene maçları izlemiyorsun sanırım:)

• Cahil de ondan öyle diyor :D

• fenere shabani nondadan selam var 30 cm'i özlemişler drogbaya devretmiş kadıköye floryadan sallıyormuş şu anda kadıköyde vuracakmış kafanıza bekle bizi i ne kanarya dönerlerle geliyoruz.

1|0
    0|2
  • Seni varyaaaa seni seviyorummmmm. ne kdar mtlu oldum ya laaa. renktaşşş yaa :)

1|0
    1|3
  • Bir Beşiktaş' lı olarak bu linklerden hoşlanmadım, tabi senden de.

0|6
    7|6
  • 1912

sparta prag 12 gs 0

rugby

FB 9 gs 0

hadise bitmiştir.dağılın.

galibiyet sayısı

FB 141 gs 119

kupa sayısı

FB 91 gs 81

işte hepsi bu.

0|3
    6|11
    • Ben derbilerden, derbilerdeki en farklı skorlardan bahsederken adam gelmiş ne diyor :D

Slavia Prag 10-1 Fenerbahçe.

Manchester United 6-2 Fenerbahçe.

Benfica 7-0 Fenerbahçe.

Olomouc 7-1 Fenerbahçe.

Ve şunu da bil cahil 9-0 diye bi skor yok :)

• hazal kalın kafana sok.bir ülkede en çok hangi takımdan nefret ediliyorsa en büyük takım odur.Çünkü en büyük takımlar kıskanılır sevilmez.MARADONA

Siz platiniyle cevap verirseniz biz de maradonayla cevap veririz.anladınız mı kerizler.

• hazal maçları yazmışsın tarihlerini bilmezsin.sen ne konuşuyon be.

son 10 yılda rastgele bir sezon seçelim.

o derbi maçın tarihini şak diye söylerim ama sen söyleyemezsin.sen lahana bebeğinle oyna IQsu -200 kız.

• Sende iyice taktın bu meselelere az relax

0|0
    2|3
  • Otur dersine çalış bunları ezberliyceğine

0|1
    6|3
    • Senden tavsiye mi alacağım? Ne yapacağımı senden mi öğreneyim? Bak işine.

• 6s siniz siz o günleri unutmadık ahkikoko :D gelsin eksiler :DD

0|2
    3|4
  • sparta prag 12 gs 0

Milan 5-0 Gs

Bayern M. 6-0 Gs

Gs 0-5 Chelsea

0|2
    4|7
  • daha düne kada rkoskoca stadta bir galatasay bayragınız yoktu bere, atkıda en son adnan polat a bir kravat getirdiler sarı kırmızılıydı

size acınmıyacak

kardeş takım ayagı ile size şampiyonluk bile hediye ettik

bitiniz kanlandıda bilmem nereniz kaltı bugünün yarınıda var

1|1
    5|9

Kızlar Ne Diyor 3

• Bunlar tff ve diğer tarih kayıtlarınada inanmaz,Galatasaraylının biri değiştirmiştir falan derler.Aklı başında olsalar zaten fenevli olmazlardı.Bunların tek işi çamur atmak,iftira atmak,yalan kampanyaları yürütmek,şike yapmak,teşvik vermek.Eğer bu pis işlere harcadıkları enerjinin yarısını futbolda gerçek başarı için harsalardı biryerlere gelirlerdi belki avrupada

4|8
    0|6
  • cevabı vermıssın zaten tabıkı gs :)

4|5
    0|6
  • Ellerine sağlık canım.Yoruma gerek yok,herşey apaçık. Soruna 5 yıldız

3|5
    0|5
Yükleniyor...