Annenizin Babanızın Size Yakışıklı Demesi?

Annenizin Babanızın Yakınınızın Akrabanızın size yakışıklı demesi yalan mı? Yoksa Gerçek mi? yoksa seni sevdikleri çin mi

Ben o kadarda yakışıklı değilim ama bilmiyorum..

0|0
79

En İyi Kız Görüşü

• Bana genelde böyle yapıyorlar : link

0|1
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 6

• akraban disinda olan kim size yakisikli derse inanin. yalan soylemiyorlardir kesinlikle sevdiklerinden boyle diyorlar. herkesin yavrusu kendisine guzelmis. akraban olmuyan birine sor bu soruyu eger oda seni yakisikli buluyorsa tamamdir. annemin bir atasozu var kotu oglani annesi overmis iyi oglani el overmis ;))

0|0
    0|0
  • yakışıklı derse orda bi sorun var arkadaş :D oturup bi düşünürüm lan yoksa ben... ? diye :D

0|0
    2|0
  • anne baba der ama akrabalar demez. yani benim en azında akrabalarım aksine çirkin gözükmemi ister. güzel olmuşsun dediklerinde eminim ki güzel olmuşumdur.

0|0
    0|0
  • onların ciddiyetine bağlı :)

1|0
    0|0
  • Araba yavrusu guzel gelirmis

0|1
    0|0
  • kirpi yavrusunu 'pamuğuum' diye sever tabii.. :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• annem babam tosunum paşam diyo genelde

o değilde ayna karşısında sac baş tararken annem oralardaysa

- anne nasıl bu kadar yakışıklı karizmatik bi adam dünyaya getirdin helal sana yav diyorum

- evlen gavur sıpa halaaa kedi seviyon evlende cocuk sev diyo

0|0
    0|0
  • yalan bence benim annem babam bana günde 10 kere derler ama yok öyle bişe :D .kirpi kendi yavrusunu pamuk olarak mı ne severmiş diye bir atasözü vardı tam hatılayamadım.

0|1
    0|0
  • olay tamamen bu

link

0|0
    0|0
  • normal yakisikli demeleri cünkü onlarin cocugusun..

hem simdi söyle biseyde var renkler ve zevkler insanlarin farklidir.. birine göre yakisiklisindir birine göre cirkin birine göre tatli birine göre uyuz vb :)

rahat ol

0|0
    0|0
  • kargaya yavrusu şahin gözükürmüş

0|0
    0|0
  • annem bide mıllete demezmı oglum ne kadar yakısıklı dıye pufff diom içimden

0|0
    0|0
  • anneler bir başka. bambaşka. o kadar çirkinim ki gençlik yıllarımda bir sürü kıza teklif ederdim ve hiç biri kabul etmezdi. annemde olum çok yakışıklı olduğun için kabul etmiyorlar. o kızların kendi özgüven eksikliliğiyle alakalı derdi

0|0
    0|0
  • evde de çok tipsizsin derler hep.dışarda beğendiklerine dair bazı söylentiler duyuyorum.bende bilmiyorum.iyisi mi boşverelim işimize bakalım biz kardeş :D

0|0
    0|0
  • anneme kalsa brad pitt im ben

0|0
    0|0
Yükleniyor...