Başkasının eski aşkları niye beni gerdi?

sahilde oturmuşum demlenmişim epey bi kafam olmuş 1500 yeter demişim kalkmışım ayağa bi köpek geldi o sırada kurt köpeği en kırmasından onla epey bi oynadım keyfim yerinde tam gidecem kumsalda yanmış bi defter gibi bişey baktım neki bu diye yakılmış bi ajanda yanmayan 2 sayfa kalmış sadece aşk ve sevgi sözleri anladığım kadarıyla elamının biri sevdiği kız arkadaşından ayrılınca yakmış. ulan nasıl bir hüzün cöktü bir anda oturdum o 2 sayfayıda ben yaktım tüm eski aşklarımın adına cocuğun yarım bıraktığı işi tamamladım. neyin kafası diycen 70 lik votka nın kafasıydı

niye milletin derdi beni geriyo arkadaş.

0|0
9|5

En İyi Kız Görüşü

• ... neler yazmışş :))

0|0
    0|0
    • arabesk takılmış elaman şu an tam hatırlamıyorum ama gurbetin soğukluğuna sevginin ateşi ile katlanıyorum bekle beni vs.. vs.. sözlerdi galiba

Kızlar Ne Diyor 8

• Niye yani ?Alkolun bayagı bi etkisi oldugu kesin.Belki yasanmıslıklar ve bilinçaltında ekleyebiliriz.

1|0
    0|0
  • bu konuyu acarak bızıde efkara getirdin hacı:(

0|0
    0|0
  • o benim sevgilim di.

0|0
    0|0
  • rakı içeydin böyle olmazdı:)

0|0
    0|0
  • of of link

0|0
    0|0
  • Yak gitsin.

0|0
    0|0
  • hangi hayranım yazdı acaba :)):):):))

0|0
    0|0
  • dediğin gibi, 70 lik votka kafasından başka bir şey değil... :D

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• ulan nasıl bir hüzün cöktü bir anda oturdum o 2 sayfayıda ben yaktım tüm eski aşklarımın adına

işte cevap bence

1|0
    0|0
  • iyi yapmışsın, sen yakmasan başkasının eline geçecek, başka ellerde başka hüzünlere dönüşecek. gerek var mı;)

0|0
    0|0
  • Ulan bende o 2 sayfayı arıyordum! Lanet olsun!

0|0
    0|0
  • yat uyu hacı cav cav yaaa

0|0
    0|0
  • nasrettin hoca misali sende eşşekten düşmüşsün belli

0|0
    0|0
Yükleniyor...