Galatasaray ş. ligi gruptan çıkar mı? anketli?

Sonucların açıklanmasına fazla kalmadı

Detaylar uzun olmalıymış

• Kazanır tabisi
    82% (9)58% (14)66% (23)Oy Ver
  • Bu kadar gelmesi bile mucize
    18% (2)38% (9)31% (11)Oy Ver
  • Daha farklı bir şey söyleyeceğim
    0% (0)4% (1)3% (1)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
2|12

En İyi Kız Görüşü

• Bu kadar gelmesi bile mu

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 11

• Çıkamaz 3. olur

0|2
    0|0
  • benfıcayıda yeneriz maddrıdıde ıkısıde cımbomdan buyuk takımlar degıl.. cıkıcan aslan gıbı mücadele edecen o kadar

0|1
    0|1
  • anca uefa gruplarına kalır

0|2
    0|1
  • b dedim
    yönetimde ali dürüst-abdurrahim albayrak yoksa başkan faruk süren ya da duygun yarsuvat değilse ve başımızda imparator yoksa boş hayal kurmanın anlamı yok...
    takımı oyuncuların kaprislerine esir etmişler. burak alınmasın darılmasınmış golcü almamışmışız... peşinde oldukları adamda niyaz...
    bir başkan başarısız olabilir beceriksiz olabilir ama yalancı olamaz. taraftarı kandırmaya aptal yerine koymaya kimsenin hakkı yok. bizi sene boyunca ibrayla kandırdılar. biz onlardan öyle beklentiler içine girmedik ki...

0|0
    0|0
  • bir mucize dostum =D

0|2
    0|0
    • İddia oynasaydın yenilirmi derdin

• Bir Fenerbahçe'li olarak temennim çıkması yönünde. Türkiye için aslan gibi kükre Galatasaray.

0|1
    0|0
    • Eyvallah koca yürekli insanlar var olun

• ben Gruptan çıkacağımızı düşünüyorum

0|1
    0|0
    • Insallah gruptan çıkmak bile 10 milyon eurolar

• Bu maci alirsa

0|1
    0|0
  • uefaya geçsin boşuna hayallere kapınmasın elindeki kadronun kapesitesi belli 1-2 adam sakatlansa falan oyun anlayışları direk bozulacak.

0|1
    0|0
  • EN kötü 3. oluruz inş ama CL yide zorlarız yarınki maç önemli.

0|0
    0|0
  • Benficayi yendik mi iş biter. Astanadan rahat 3 puan ve atletico dan 1 puan bize yeter. 3+3+1=7 toplam 11 puan uçariz, benficayi yenmek kesinlikle şart!! Yoksa cikamayiz

0|0
    0|0
Yükleniyor...