Çok önemli nolur cevap verin?

Merhaba ben 1.70 boyunda 60 kilo bir kızım vücudum sarkık ve 21 kilo yağ var vücudumda fittness a yazıldım.
Sizce vücudundaki sarkık ve yağlar ne kadar sürede gider?
Tam 35 kilo verdim ve sarkık vücudum kaç aya toparlanır?
Sizce 55 kiloya inmeli miyim. ?

0|0
7|9

En İyi Erkek Görüşü

• bolgesel calismalisin yani belki ne kadar kilo verirsen ver atiyorum basenden gitmeyecek. O yüzden neren fazlaysa oraya dönük egzersiz yapsan daha iyi olur

0|0
    0|0
    • Evet fitnessta hocayla bölgesel çalışıyorum canım peki sence 60 tan 55 e düşmeli miyim?

• Tamam tatlım teşekkür ederim

• rica ederim :)

En İyi Kız Görüşü

• Fitnes hocanla konuş sıkı bir çalışma ile 1 yılda hallolur.

0|0
    0|0
    • Yaza kadar olur umarım tatlım peki sence 1.70 60 kiloyum 55 olmalı miyim. ?

• 55 olman daha iyi olur zor bir şey değil 35 kilo vermişsin 5 kilo daha ver.

Erkekler Ne Diyor 8

• Çok kilolu bu eyvah

0|0
    1|0
  • Vicudunda ki Sarkıkların sebebi Hızlı kilo vermen olabilir Senin yapman gereken Kilo vermek değil Vicudunu sıkılaştırman gerekiyor Protein ve biraz Sporla bunu halledebilirsin çok kolay bir şekilde

0|0
    0|0
  • 6 ay bır hedefe odajlan sımdı dusunme bunları ne zömn gıdr falan dıye planlı calıss kalıtelı beslen

0|0
    0|0
  • 55 inme orantılı ol 60 zaten iyi ama göbek varsa bilemem kendine göre ayarla boyda varış 150 felan değilsin

0|0
    0|0
  • bence boyuna göre iyi vücudun toplandıgında güzel bir görünüme sahip olursun muhtemeen 3-4 ay içinde de toplanır belki de kalmaz o kadar ha vucudun çok mu kötü normal mi bilmediğim için dediğim şey yanlış da ççıkabilir

0|0
    0|0
  • Mekik çek göbek kasa dönüşür kaybolur

0|0
    0|0
  • 55 e kadar devam eevlat

0|0
    0|0
  • bol bol yürüyüş yap düzelmez ama etkisi olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• 2 yıl

0|0
    0|0
  • Zaten olman gereken kilonun altında bile sayılırsin. Bol bol protein alarak kas calismalisin. Üzgünüm ama çok çalışsan da bazen o sarkikliklar tekrar toparlamiyor.

0|0
    0|0
  • 55 kiloya sakın inme vücut kendini toparlar

0|0
    0|0
    • Hafif göbek var ama

• o göbeği kasa dönüştür yoksa yine kilo alırsın şu an ideal kilondasın hiç bozma

• 50 ol bence

0|0
    0|0
    • 50 mi 50 olursam ölürüm şimdi bile baya zayıfım.

• Bence kilo olarak aşırı zayıf sin spor yap

• Yapıyorum zaten :d

• beslenme planlama ve azmine bakar

0|0
    0|0
  • Nasıl 35 kilo verdin biraz bahsedermisin? Benimde 7 kilo fazlam varda

0|0
    0|0
    • Tatlım kahvaltı olarak nesfit yedim sonra öğlen az aksam çok çok az yedim. Ve 6 dan sonra hiç bişi yemedim. Çok çok çok açıkırsan bir yeşil elma yiyebilirsin

Yükleniyor...