Aynadaki yüzümüz mü başkalarının gördüğü yüz mü?

anlatmak istediğim şu;

mesela aynaya baktığımızda aynadaki görüntümüz başkaları tarafından (burnumuz ya da yüzümüz) yamuk gözükür.bu herkeste vardır.peki biz kendimizi aynaya baktığımızda yamuk görmüyoruz, acaba normalde daha mı farklı görünüyoruz?

ben aynaya baktığımda güzel görüyorum,ama baktığım aynaya bir tane daha ayna tutup baktığımda daha farklı bir yüz görüyorum.o gördüğüm farklı yüz normalde mi öyle(yani her insanın gördüğü)yoksa benim bir tane aynada baktığım yüz öyle mi?umarım anlatabilmişimdir yoksa çok saçma bir soru olarak anlayacaksınız:) anlamadıysanız boşverin zaten.yazıyla anlatılamıyor pek..

0|0
5|5

En İyi Kız Görüşü

• evet dediğini anladım ama bende tersini düşünüyorum aslın da aynaya baktığımız da yamuk görüyoruz kendimizi normal de daha düzgün yüzümüz var ama o yamukluğu farkedemeyiz çünkü hep gördüğümüz alışık olduğumuz şey odur ancak başkası bizim aynada ki görüntümüzde ki farkı farkedebilir gibi geliyor bana

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Her aynanın yapısı farklı oldugundan dolayı ehr seferinde görüntün farklı geliyordur. En iyi görüntüyü görebilmek icin HD ayna bul :p

0|0
    0|0
  • Her şeyi 3 farklı yönden görürüz , ön görünüm arka görünüm yan görünüm hepsi aynı kişidir ama bakış açımız farklı olduğu için bize başkasıymış gibi gelir .

0|0
    0|0
  • Ben yine benim hiç değişmiyorum..Bizi ayna falan değiştiremez..

0|0
    0|0
  • Aynalarda çeşit çeşit bazıları çok farklı gösterebiliyor insanı o yüzden fazla takma kendine güven beğen yeter :D

0|0
    0|0
  • mesafe de önemli şimdi

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• farklı bakış açısından yine sensindir

0|0
    0|0
  • aynadaki görüntümüz baskalari tarafindan yamuk görülür kismini anlamadim.

0|0
    0|0
  • Bana tam tersi gibi geliyor. Biz aynaya bakarken çok ayrıntılı inceliyoruz yüzümüzü ama bir başkası o kadar ayrıntılı bakmadığı için daha güzel buluyor gibi geliyor bana.

0|0
    0|0
  • İç bükey ya da dış bükey bir aynaya mı sahipsin anlamadım kusura bakma.

0|0
    0|0
Yükleniyor...