Papatya suyu saç rengini açar mı ?

Arkadaşlar bu yaz tatile gidince ben de denemek istiyorum şu papatya suyuyla saç açma işlemini.Daha önce denediniz mi ? Nasıl bir sonuç aldınız ?

0|0
30|16

En İyi Erkek Görüşü

• her saçta aynı etkiyi göstermeyebilir

1|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 15

• Deneyen arkadaşlar var açıyor.

1|0
    0|0
  • Doğal saçlarda daha iyi sonuçlar veriyor kuzenim yapmıştı zaten sarışın sapsarı olmuştu boya yoktu saçında . Boya varsa sonuç ne olur bilemem .

0|0
    0|0
  • oksijenli su saçı bayaa saratıyo diye biliyorum ama hiç uygulamadım sadece kullanan birkaç kişiden biliyorum...

0|0
    0|0
  • limon kolonyası limon oksijenli su da kullanabilir sin ama limon kolonyası daha yavaş ama hafif hafif acar

0|0
    1|0
  • Saç rengini açmazda rengi sarartır.. mesela yazın bunu kollarında koyu renklı kıllar olan bayanlar kullanır.. yanındada oksijenli su tavsıye ederim ;)

baya iyi gelir..

1|0
    0|0
  • Tatilde yapmıştık güneşte beklemiştik açmıştı valla :)

0|0
    0|0
  • açar açar sarısın bomba olursun teyzecım

1|1
    0|0
  • Açarmış annem öyle diyo :D

0|0
    0|0
  • belki. ama onun yerine aseton kullan. daha hızlı açar.

0|0
    1|0
  • organik bir yöntem güzel bir yöntem deneyin

0|0
    0|0
  • Açıyor biraz, parlaklaştırıyor. Güzel görünüyor. ama saçın siyahsa sadece parlaklaştırıyor.

0|0
    0|0
  • yoooooooooooooo

0|0
    1|0
  • açmaz hepsi safsatadır

0|0
    1|0
  • ben bir erkek olarak kullanirsam olur mu ?

0|0
    0|0
  • açar dene

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

• rengini ayarlaman çok zor bence hiç deneme turuncu olursun kahverengiyse saçın boya da saçı yıpratır diye düşünüyorsan sarı kına var onu dene hem doğal açıyor rengini hem de zararı yok

0|0
    0|0
  • alıntıdır.

Bir tutam kır papatyası

Bir tutam sarı kantaron

Bir tutam limon kabuğu

Malzemeler eşit miktarda 1 lt. suda kısık ateşte kaynatılır. 15 dakika çay gibi demlendikten sonra

süzülür. Son durulama suyu olarak kullanılır.

0|0
    0|0
  • Açar, denemedim oksijen suyu da açar.

0|0
    0|0
  • denedim açıyo hafiften ışıkta parlayan bi sarılık oluyo ama en sonunda baktım olmıycak boyadım sarıya daha etkili:)

0|0
    0|0
  • ben denemedim ama etrafımdaki deneyenlerden duyduğum kadarıyla bir ton açıyormuş saçının rengini. ama güneşte fazla duruyorsan yazın sürmene bile gerek yok kendi açılıyor zaten.

0|0
    0|0
  • saclarında boya yoksa açar ama cok acmaz

0|0
    0|0
  • turuncu sarı rengarenk bir renk oluyor. hiç hoş olmuyor bence. eğer istiyorsan bir kuaföre gidip açtırmalısın bence üzerine yağlarla bakım yaparsab hiç bir zararı olmaz.

0|0
    0|0
  • rengi sarartır da iyi bir sonuç vermesi için saçının kumral falan olması lazım yoksa ortaya güzel bir renk çıkmıyo

0|0
    0|0
  • kiz kardesim denemisdi bi ara surup guneste bekliyordu bi kac dakika, acilmisdi rengi baya ama cok da bi sey beklememek lazim kendi dogal renginden bi ton acik olur sadece

0|0
    0|0
  • açar ama güneşli günlerde kullanman lazım

0|0
    0|0
  • açar ama iyi bi şekilde uygulamalısın yoksa bi tarafı açık bi tarafı koyu olur :)

0|0
    0|0
  • üst üste uygular ve güneşte beklersen olabilir

0|0
    0|0
  • Açıyor özellikle saç diplerine dök köküne yani. Biliyorum çünkü arkadaşım hep deniyo kumral kendisi yazın sarışın oluyo ama papatya suyunu saçlarına döküp güneşe çık kesin işey yarıyor arkadaşım hep öyle yaptı hatta bana bile döktü benimki de açıldı.

0|0
    0|0
  • Kesinlikleeee ben bu yaz denedim şu anda hala saçımdalar .Benim saçlarım da sarıya yakın bir tondaydı daha da açıldılar bak eylülden hesap o zamandan beri saçımdalar :) Ama şunu da söyliyim kaynatıyosun iğrenç bir rengi ve kokusu var ama değer :)

0|0
    0|0
  • evet canım ben denedim ama saçlarımı çok yıprattı yeni rengi herkes çok beğendi ama saçım ısıya dayanmaz oldu ve çok çabuk kırılmaya başladı

0|0
    0|0
  • Doğal saça hiçbir etki etmiyor.

0|0
    0|0
  • Açmaz.

0|0
    0|0
  • aynen saçı biraz biraz açıyo ama baya kulanman lazım 2,3 kerede fark ediyo

0|0
    0|0
  • Havluyu sararttı, saçımı kötü kokuttu, değişim yok.

1|0
    0|0
  • açmasına açarda bol bol güneş olacak kı ,yaza sakla hemde beslerrr

0|0
    0|0
  • Kaşlarimizi acarmi

0|0
    0|0
  • Direk boya sacını daha guzel olur

0|0
    0|0
  • açıyor evet

0|0
    0|0
  • açıyo canım .

0|0
    0|0
  • Acar ama bi ton.Eskiden annem yapıomus..

0|0
    0|0
  • Papatyayi bilmem ama limon suyu sacina sürdün zaman ve güneşe gittin zaman açiyormuş saç rengi

0|0
    1|0
  • Su yapay yoldan sarisin olmak isteyenleri hic anlamam.Elimde olsaydi esmer olurdum

0|0
    2|0
    • sarışınlara esmer,esmerlere sarışın olmak daha cazip geliyodur

• heryaz yapiyorum ben saclarin koyu renklyse bosuna deneme onun yerine git boyat . acik kumrallari sarsn yapyor .1kerede sonuc alamazsin bikac kez denemen gerek ve uzun sure gunes altnda beklemelisin .ayrica saclar yipraniyor benden solemesi kisa dogruda di boyan gelmis gbi oluyor sac uzadikca .bunlara ragmen bnde yapicam diyosan yap canim aciyor .

0|0
    0|0
  • evet saç renginiaçar ama çok aşırı kullanırsan saçlarına zarar verbilir canım :)

0|0
    0|0
  • evet denedim saçıma sürdüm ve yarım saat kadr güneşin altında bekledim

0|0
    0|0
Yükleniyor...