Neden buradaki Galatasaraylılar yorumlara saygı duymuyor?

Sitedeki gslilerin bazıları onların takımına en iyi demeyince saldırıyorlar saygısızlaşıyor.Neden farklı yorumlara tahammülünüz yok?

Güncellemeler:
genelleme yapmadım dikkat ederseniz Bazıları yazdım

0|0
615

En İyi Erkek Görüşü

• kesinlikle katılıyorum.Bazıları çok holiganlaşmış

0|1
    2|5
    • biri vardı Barcelonayla kıyaslıyordu dedimki barca daha güçlü.adamın öyle zoruna gitti ki :)

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 6

• Eleştiri yapmak ayrı şey,hakeret etmek ayrı.Biz eleştiriye kızmayız,hakarete kızarız.Beşiktaşlılara sözüm yok ama ezik fenevliler,Galatasarayın kendi iç işi olan konularda bile gelip hakaretler yağdırıyorlar.Hiç bir Galatasaraylı fenerde en begendiğiniz oyuncu kim diye bir soruya gidip hakaret etmez hatta çogu cevap bile vermez.Ama bir kaç saat önce bir Galatasaraylı kardeşimin aynı sorusunda fenevliler gidip hakaret etmiş.Hakaret edene saygı gösterilmez.Hav havlar gibi bize hakaret eden fenevlileri,aynen bir hav hav gibi ezeriz bunu bilin ! Herkez haddini bilecek.! Fenevin akılları sıra futbolda ve transferde yaşadığı ezikliği,bize hakaret ederek kapatma telaşlarına sessiz kalmamızı kimse beklemesin.Herkez hakettiği değeri görür.Artık ne burda nede hiçbir platformda ULTRASLAN susmayacak,hakkını arayacak.Bunu kafanıza sokun fenevliler.

3|6
    0|1
    • harika yazmışsın +1

• Soruyu gizli sormuş,ama gizli cevaba kapatmış.İşte fenevlinin saygı anlayışı bu kadar olur.Senin gibi pis fenevlinin saygıdan bahsetmesi çok komik. :D:D

• helal Ultraslan kardeşim,vermişsin ağzının payını bunların +++1

• ya dıene bak asıl sız saldırıyorsunuz hakaret edıyorsunuz hıcbır yorumumda ne fb ye ne bjk ye saldırdım ne hakaret ettım ama bazıları nedense bıze saldıyor

0|4
    1|1
  • Saygı ve ahlak nedir bilselerdi saygı gösterirlerdi. Hırslı ve holiganlar. Eleştiriye ise açık değiller açık ve net haydi gelsin eksiler ;)

1|3
    3|6
  • genel bir sorun burda saygısızlık:(

0|1
    2|0
  • Gs 2nin suçu ne? Başarıları mı?

1|1
    1|2
  • İşte en iyi benimki duygusu. Bana özgü:)

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Saygı gökten inmez,hakedilir. Onlar ne kadar saygı gösteriyor ki,Galatasaraylılarsan saygı bekliyorlar?Beşiktaşlı Samet i,Sergen i,Rıza yı,Recep i neden tüm takım taraftarları sever? Yada fenerli Alex i neden takım gözetmeksizin herkez severdi? Siz Galatasaraya saygı gösterin,ondan sonra onlardan saygı bekleyin.Herkez şapkasını önüne koysun lütfen.

2|3
    0|1
  • Sıktı artık şu neden gsliler böyle gsliler şöyle konuları hepsini senmi açıyorsun bilmiyorum ama sabahtan beri spor kategorisinde neden gs böyle soruları görüyorum . Bir sonu gelsin bunların . Adamlar 2 tane avrupalı yıldız oyuncu almış takımlarını övmek tabi ki hakları . Sizin takımınızda alsın sizde övünün abartmayın muhatap olmayın olsun bitsin .

1|2
    0|1
  • Bir İNEGÖLSPORLU olarak Galatasaray bu yıl iyi transfer yaptı, inş darısı İnegölsporuuzun başına diyorum... :)

0|3
    0|1
  • şu an türkiyenin en iyi takımı galatasaray da ondan. göz var nizam var.

1|4
    0|3
  • haksızlar mı?

0|4
    0|1
  • Yok çünkü türkiyenin en büyük Takımı Galatasaray bunu hala anlayamadınız gitti

1|3
    0|1
  • genelleme yapma dostum..

0|3
    0|1
  • çarşı saygısızlığa karsı

0|2
    0|0
  • birader 3-5 gerizekalı gsli yüzünden bütün gslillere laf atma .

1|2
    0|3
  • okullar tatildi gslilerde mağlum ergen ergen yorumları var. bitecekler

0|1
    0|0
  • cinconlu değilmi alayını yakacaksın gaz odalarında :))

1|2
    3|8
  • İsim ver isim.

0|0
    0|0
  • Eleştiriyi tahammül edememek zayıflığın göstergesidir.

0|1
    1|5
  • gs fb bjk li olmak ile alakası yok bunun. ergenler genel olarak saygısızlar.

0|0
    1|3
Yükleniyor...