Bir ilişkide sabrınız ne kadardır ? Ne olursa artk ilişkiyi bitirme karari alırsınız ?

Bir ilişkide sabrınız ne kadardır ? Ne olursa artk ilişkiyi bitirme karari alırsınız ?

0|0
16|2

En İyi Kız Görüşü

• aldatılırsam bitirim sabır falan kalmaz...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• sabrim genelde sonsuzdur ama herseyin dozu var. eger saygi sevgi biterse ve kisiler birbirine psikolojik zarar vermeye basladilarsa ozaman o iliski bitmeli. yoksa diger seyler konusarak falan asilir cozulur.

0|0
    0|0
  • karsı tarafın tavırları samımıyetsız ve içten gelmıyorsa artık, yalan söylüyor ve yakaladıgım halde ısrarla devam edıyorsa, hoşlanmadıgım hareketlerı yapıyor uyarılarıma kulak asmıyorsa yapacak birsey yok

0|0
    0|0
  • sabırlıyımdır canıma tak ederse ozaman bıtırırım napım

0|0
    0|0
  • sonsuz sabrım vardır diyebilirim,seviyorsam hiç bişey ayrılmam için bahane olmaz bu yüzden de terk edilirim

0|0
    0|0
  • sabrım bittiğimde ve ondan tiksinmeye başladığımda ilişkimi bitiriririm yada soğuduğumda

0|0
    0|0
  • Sabrımın son damlası da tükenmişse, sessizce giderim. Ama hiç kimse elinden geleni yapmadın diyemez, vicdanım rahat olduğundan ve yapabileceğim her şeyi yaptığımdan kolay da unuturum :)

0|0
    0|0
  • İlgisiz olursa biter günlerce aramazsa mesaj atmazsa olağanüstü durumlar dışında hergün telefon yada mesajla konuşmalıyız

0|0
    0|0
  • Saygisiz ilgisiz ve beni aldatan biri olrsa

0|0
    0|0
  • bencilce tavırlar, iletişimsizlik, sarılınca bir şey hissetmediğini farketmek falan.

0|1
    0|0
  • saygısızlık bitirir.

0|0
    0|0
  • karşımdakine saygım bitene kadar .

0|0
    0|0
  • Son derece sabırlıyımdır ama bir noktadan sonra artık ben de hiç bir his uyandırmıyorsa bitiririm

0|0
    0|0
  • Sabırsızım.

0|0
    0|0
  • pek sabırlı değilim galiba biraz sıkılınca ayrılıyorum ama sevgilim varken de başkasına bakmam

0|0
    0|0
  • bitirmem o bi kenarda dursun işime yarar mantığıyla ama ayrılmadan başka birine geçiş yapabilirim :D

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 2

• tam ben sevişcekken geri çekildi mi o ilişki biter.

0|0
    1|0
  • tam ben avuçlayacakken sütyen takarsa o ilişki biter.

0|0
    3|0
Yükleniyor...