Sevgilim yok ve olmasını istiyorum ne yapabilirim of of

ya yıllardan beri bir sevgilimi olmasını istiyorum ya ne etti isem olmadı yada aşk bana küs yada kızlar bana yada bende bir sorun var yaşım 28 olmasına rağmen bir sevgilim bile olmadı acaba ben miyim böyle yoksa benim gibi türünün endemik insanı mıyım

Güncellemeler:
kibirli ve alaycı tavır takılacaksanız cevap vermeyin insanız biz o kadar diyorum

0|0
5|6

En İyi Kız Görüşü

• nickinde bile hayır yok vasat durumdasın bence

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bnce böyle davm olcaksa olur olmycaksa öteki tarafta :D

0|0
    0|0
  • tipte bi sorun yok,karakterini ön plana çıkar,ağzın biraz laf yapsın bi tavsiye daha fazla cıvıtma

0|0
    0|0
  • sende bi sorun var.

0|0
    0|0
    • ciddiyim ben ama . herkesin bi sorunu var ne takıyorsun ya barışık ol kendinle ya da çözüm arayışlarına gir.pöf.

• Bu yasa kadar nasil sevgilin olmaz, millet artik ilkokulda sevgili buluyor :) Acilen arayisa gir ve hoslandigin kiz var ise cikma teklifi et, kabul etmese en kaybedersin, hhic birsey, bak buzaman kadar belkide hic etmedin ve hep kaybetmis sayildin, Basarilar...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Merak etme tek sevgilisi olmayan sen değilsin bir sürü insan var.Hiç sevgili falan arama bu devirde akışına bırak bakalım zaman sana neler gösterecek çünkü ne kadar bu konunun üstüne gidersen o kadar kaybediyorsun bırak hayatında olmak isteyenler peşinden gelecektir

0|0
    0|0
  • öncelikle spor takıl ve barlara cafelere git canlı ol biraz dikkat cek evli bi erkek gibi duruyossun cok sakinssin vede cok uysal farklılık yarat cevre edin gez toz ...

0|0
    0|0
  • aşk bana küs nedir yahu.

0|0
    0|0
  • bos ver manuel takıl :D

0|0
    0|0
  • kızlar kullanabileceği adamlara bakar hacı ;)

0|0
    0|0
  • Namaz kıl

Hac'ca git

0|0
    0|0
Yükleniyor...