Engelli biriyle çıkarmıydınız?

Diyelim birisi sana aşık oldu,Engelli biri herhangi bir sebepten engelli birisiyle çıkarmıydınız?

Onu severmiydiniz? Yoksa Acıdığınız için onunla çıkardınız ?

0|0
4|5

En İyi Kız Görüşü

• engellilerle ilgili bi bölüm okuyorum.İşin derinine inince onlarla aynı ortamda olunca ne kadar farklı bi dünyaları olduğunu anlıyosunuz o kadar güzelki dünyaları hayata farklı bakıyolar belki bi yönden yetersizlikleri var ama o kadar merhametli sadıklarki yanındaki insana hiç gidesi ayrılası gelmiyor insanın onlarla iken.Severdim.Acımak asla ondan ne kadar yüksekteyim ona acıyayım.Ne oldum demek yerine ne olacağım diyen biriyim.İlerde ne halde olacağımı Allah dışında kimse bilemez.Empati kurmak gerekli bu konularda o kişi yerinde olsam ne hissederdim..O zaman hiç bi sorun olmaz benim için.

2|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 3

• Hayat birine acıdığın için sevmediğin biriyle geçirilemeyecek kadar değerli.

Ama eğer seviyorsam, tüm uzuvlarını kaybetse yada kör dilsiz sağır vs olsa dahi çıkardım ve belki de evlenirdim.

Sonuçta gerçek aşk kaybedilemeyecek kadar değerli.

0|0
    0|0
  • sevıyosam ben bakarım ama benı aşık etmek cok zordur

0|0
    0|0
  • flört ederim , arkadaşlık yaparım ama evlenmek istemem ömrümü engelli biriyle geçiremem

0|0
    1|0
    • çok seversem düşünürüm...;)neden olmasın ki...sevmek varsa heleki bayanlar kabul eder bence

Erkekler Ne Diyor 5

• duygu engelli olmasında ne olursa olsun çıkardım çünkü duygusu olmayan insanlarla çıkmak ayrı bi işkence

1|0
    0|0
  • neden olmasın

0|0
    0|0
  • aşk ENGEL tanımamalı.

0|0
    0|0
  • Onların tek engeli böyle acımak kelimesini ve engelli olduklarini hatirlatan zihniyet.

0|0
    0|0
  • benim eski çıktıklarım arasındada vardı bacağı topal ama şimdiye kadar onun kadar candan bi insan görmedim başka şehiri gitmesi yüzünden ayrıldık

0|0
    0|0
Yükleniyor...