Bu yaşta bu kadar unutkanlık normal mi ?

Bugün dışarı çıktım baktım yağmur yağıyor eve şemsiye almak için geri döndüm ama eve geldiğimde su içtim ve geri çıktım unuttum şemsiye almayı sonra tekrar dışarı çıknca fark ettim şemsiye alcağımı 19 yaşındayım normal mi bu durum sizce

0|0
7|15

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 14

• B12, A vitamini ile çinko minerali eksiklikleri bu gibi sonuçlara yol açabilir. Bu konuda uzman bir hekime başvurun. Tamamlayıcı tıp anlamında ise bilimsel araştırmalar ile nörolojik bozukluklarda ki olumlu etkisi kanıtlanan omega 3 takviyesi kullanmanızı şiddetle öneririm.

1|0
    0|0
  • Vitamin eksikliği vardır balık yağı hapı veya b12 vitamin hapları kullanabilirsin her yönden vitaminsizim diyorsan supradyn kullan özellikle öğrenciysen vize ve final haftalarında doping gibi gelir ;)

1|0
    0|0
  • olur böyle şeyler arada bir. sürekli oluyorsa tehlike var...

1|0
    0|0
  • selam dostum eğer alkol falan alışkanlığın varsa b12 vitamin eksikliği yapar ve buda unutmayı başlatır eğer yoksa mide şikayetinde olabilir b12 emilemeyebilir ve unutkanlık olabilir bir nöroloji polikliniğine giderseniz sorunun çözülür geçmiş olsun ya abikobal tablet yada dodex ampulle çözülür

0|1
    0|0
  • özellikle gece uyanınca ayakta durmakta zorlanıyorsan denge problemin varsa b12 eksikliği olma riski yüksek.

1|0
    0|0
  • Kendini şimdiye veremiyorsun. Aklın hep başka yerlerde olmalı. O yüzden unutuyorsun galiba.

1|0
    0|0
  • yaşla ilgisi yok bebişim her yaşta olabilir . biçok şey sebep olabilir

geçici bi durum.

bi açıdan da iyi bi durum hatta

önemli olan bildiklerini unutuyo musun asıl sıkıntı bu

1|0
    0|0
  • ya aynısı bana da oluyor. bu üniversite sınavı senesinde başladı, galiba yaktım ben devreleri

1|0
    0|0
  • bende de çok unutkanlık var bu tarz olaylar çok oluyor ama bir sıkıntı olacağını sanmıyorum

1|0
    0|0
  • yağmur insana suyu ve şemsiyeyi hatırlatır.

sen su içmeyi tercih etmişsin o kadar :)

1|0
    0|0
  • Ankarada bugün yağmur yağmadıki

sen neresinde ikamet ediyon

1|0
    0|0
  • tek seferlikse normal bişey.sıkıntı yok.süreli oluyrsa havuç ye.havuç unutkanlığı azaltır.

1|0
    0|0
  • Kafanı meşgul eden bazı durumlar var belkide. Bilemeyiz

1|0
    0|0
  • erkek olsan normal derdim ;) nihahsaaa

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• Evet iki grup insan unutkanlık hastalığında olur, birincisi yaşlılar, ikincisi 13-24 yaş aralığı gençler :))))

0|0
    1|1
  • Normal ya bişey olmaz bazen bende mutfaga bsy almaya gidiyorum almadan geri dönüyorum :)

1|0
    0|0
  • bazen banada oluo sıkılma acaba kafana taktıgım bazı dusuncelermı var ondanda olablır unutkanlık

1|0
    0|0
  • bazen insanın kafası dolu olur yorgun olur. sıkıntı yapma :)

1|0
    0|0
  • bu cok ciddili bir durum acilen dikkate almalisin oyle sey mi olur ya insan ne icin eve geldigini unutur muuu

seviyon mu kiz sen

asik misin

ben mahalledeki teyzelere sordum cevaplari boyle saygilar

1|0
    0|0
  • olur böyle ya banada olur bazen

1|0
    0|0
  • bende aşırı unutkanım b12 eksikliğide yok.korkmaya başladım artık

1|0
    0|0
Yükleniyor...