1000 tl'den aşağı Apple marka telefon olur mu? Başka ne önerirsiniz?

Şuan Samsung Corby kullanıyorum,alırken hem fiyatının ucuz olması hemde renkli kapakları falan çok dikkatimi çekmişti iyi bi fiyata almıştım öyle.Geçenlerde Media Market'e gitmiştim, 500 tl ye Apple marka beyaz bi telefon gördüm.İkinci el olması imkansız,öyle yerlerde satılmıyor çünkü.Biraz aldım elime baktım falan, her zaman gördüğümüz iphoneler gibi,tuş kilidi,teması herşeyi.İnce ve hafif olması da çok dikkatimi çekti.Bide tabi apple elmasının o dayanılmaz çekiciliği var üzerinde.500 tl ye nasıl olur diye düşünüyorum kaç gündür.İnternetten baktım ama birkaç tane dışında pek bulamadım o fiyatta.Ne düşüyorsunuz bu konu hakkında,alsam öyle bir telefon iyi olur mu?

Birde onun dışında 700-800 liraya kadar falan dokunmatik şöyle geniş ekran hangi modellerden önerebilirsiniz bana?

0|0
3|5

En İyi Erkek Görüşü

• o mağazada gördüğün apple ın telefonu değildir muhtemelen mp3-mp4 player dir. görünüm olarak telefonlarına çok benzer...

1. link

kamerası iyidir. fotoğraf çekiyosan fakat internette gezinen biriysen tavsiye etmem.

2. link

ekranı gözlüksüz 3D olarak çalışıyor. videolarla ilgileniyorsan. internet ve yazılım olarak tatmin edici

3. link

yazılım ve teknoloji olarak oldukça üst seviyelerde sayılır. sadece telefon gibi kullanmayıp uygulama indiririm yada nette çok takılırım dersen tek geçerim. sadece fotoğraf çeken, konuşan, mesajlaşan kullanıcılar için gereksiz fazla özelliği var.

ne tarz bir kullanıcı olduğunu bilmediğim için bu kadar yardımcı olabiliyorum. eğer alacağın telefondan beklentilerini yazarsan nokta atışı yapabiliriz...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• android telefonlar daha güzel geliyor bana. hem açık kaynak kodlu. geliştirilmesi daha hızlı. iphone telefonlara hiç ısınamadım nedense. sırf hava atmak için alınıyor. onun fiyatından daha düşük ondan daha güzel telefonlar bulabilirsin. samsung dokunmatik ekranlı telefonlar ucuz. samsung galaxy ace'ye bakabilirsin

0|0
    0|0
    • açık söylemek gerekirse bu işletim sistemleri android vs. şeyler konusunda çok özürlüyüm.abim var böyle şeyleri çok iyi bilen aldırırken ona sorarım zaten hangisi iyi diye o anlatır öyle anlarım anca yani :) onun için android bilmemne ne fark oluyor tam bilmiyorum.ama dediğin galaxy aceye baktım şimdi biraz,özellikleri fena değil gibi fiyatı da baya uygunmuş.teşekkür ederim önerin için aklımda bulunsun bu :)

• rica ederim :)

• bir akıllı ol apple alma karşı çıkanlar oluck illaki yok bilmem ne yok zıkkım neyse git android işletm sistemi ara samsung al dokunmatiğini önemse sadece ii olsun salla kamerayı sonra canın sıkılırsa sistemi kırarsın bütün uygulamaları yüklersin 2000 yerine 600 700 le halledersin işini

0|0
    0|0
    • alma demişsin ama sebebini de söyleseydin keşke,zaten henüz tam bi niyetim yok ama o fiyata öyle güzel bi görünüm olduğunu görünce çok çekici geldi bana

• ne beklentin var bak biz erkekler neden gidip pembe vs telefon almıyoz sistem donanım önemli isterse taş görünümde olsn apple taş çatlasa s3 fiyatında olmalı ama iki katı şimdi apple tasarım ile para kırıyo içindeki parçalar samsung git direk samsung al :D

• Uzun yazmasan okuyup yardımcı olurdum :\

0|0
    0|0
  • 700-800 liraya gerek yok 12 liraya Nokia 1100 alabilirsin çok yönlü telefon.

0|0
    0|0
    • şişe biranın kapaklarını bile açabildiğini düşününce bence de kullanışlı :D

Kızlar Ne Diyor 3

• tatlıııım tatlıııım üzerine 400-500tl daha koy 2.el (0gibi oluyor) iphone-4s i kullanmanın dayanılmaz coolluğunu yaşa:)))

0|0
    0|0
  • iphone pahalıdır , 1000 tl altı 3g ya da 3gs kaldıysa belki satılabilir...

0|0
    0|0
    • O bahsettiklerin en alt modelleri falan mı oluyor? Ne farkı var diğer iphonelerdan en belirgin olarak?

• anaa gerçekten öylemi.neden yokki bluetooth falan dosya aktarımını neyle yapıyoz yapamıyoz mu? :D zil sesi çok güzel onun gerçi bi havası var ama oda kötü bi özellikmiş. ne saçma ya :D neden öyleki :d

• öyle sadece iphonedne iphone atarsın :D , diğer telleri iphone telden kabul etmiyooor :D , ama değerleri hacker arkadaşlar JAİLBREAK diye bir şey bulmuşlar , o kısıtlanan şeyleri ve yapılamayn eksik şeyleri oradan tamamlıyoruz bizde :))

• o senin gördüğün telefon değil İpod touch yani media player

0|0
    0|0
    • öyle olduğunu hiç sanmıyorum ama..baya bi ilgilendim telefonla, kocaman bi menüsü, kişi rehberi, normal bi telefonda olan her türlü şeysi vardı..

• 500 tlye apple telefon yok. ben yıllardır apple kullanıyorum 3 3s 4 4s 5 hepsini kullandım. aynı zamanda ıpod touch şuan elimdede var zaten. 500 tlye IPhone 3 bile alamazsın. hele ki media marketten. İmkansız ötesi

Yükleniyor...