Ben bu aptal sevdiğimi nasıl ikna edeceğim?

ben bu aptal sevdiğimi nasıl ikna edicem okulu bırakıcaksın tuturmuş çok seviyorum onu kaybetmek istemiorum ama 1 haftadır ıkna edemedim yardım edin.

bunlarda bana attığı mesajlar:

Bn hep yanındayım kurban olurum sana sen anlamıosun bnde seni çok sewiyorum hayatımın sonuna kadar yanımda ol istiorum

Seni dort ay dgl dort bin yılda beklerım sewdıgımdın yemınımsın herseyımsin ama o okul varsa bn beklemem ne dort ay nede dort gun.gtme kal benimle otur bn bes yıl beklemeye razıyım ama o okula gidersen bitirirsin benide sana olan sewgımıde

Yapma bneden herseyi iste cnımı iste cekınırsem adam dglm ama bna o okul deme gitme oraya bn nefret ettim ordan sen benim hayatımın anlamısın bırakma bni gitme oraya bnde hep yanında kalayım ölene dek

Hiçbişe zor dgl bn sewdıgımn hep yanında oldum yalanlarını affettim gelmedi yıne affettim ama sewdgm bni bırakıpta gidiosa artk benim sewdgm dgldir bnde bunu bole bılırım üzgünüm dedım ya o okul için seni dört gun bıle beklemem bna bu kadar yazcagna ailenele knussan blki ikna ederdin nese bn gidiorum işe sen bu saatte neden ayaktasın anlamadım hep uyuyo olurdun bu saate yoksa odamı yalandı bilmıorum bk sana guvenemıorum gidersen hiçbişe kalmaz secm senın

ben yalvariim mi sana ha istiosan bn diz cokeyım onunde sewgime inan diye ama gitme anla gitme

Seni çokk sewiyorum gitmeeee

0|0
0|3

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 2

• İlim herşeyden önce gelir. Sen bugün okulu bırakacaksın yarın o adam seni bıraktığı zaman çooooooookkkkkk ama çooooooooookkkkkkkkkkkk pişman olacaksın. Pişmanlık duygusnun altında öyle bir ezileceksin ki ölmek istiyeceksin.

0|0
    0|0
  • bas tekmeyi kekoya. önce kendi aç karnını doyursun ondan sonra sana bakar. bu devirde okuyana bile iş zor, kalkmış okulu bırakmaktan söz ediyor. kafayımı yediniz siz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...