Beyler cıktınız kızı neden ılk zamanlarda hemen sarkıntılık yaparsınız?

nedennnnnnnnnn? seks amaclı yaklastgınız kızamı bu sekılde davranırsınız yoksa genel olarak hepsınemı?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• bazı kişiler sevgilisiyle seks yapmak ister.

bunu sevgilisi ile arasında olması gereken bir sammiyet, sevgi ve ihtiyac olarak görür.

bazı kişiler de seks yapmak için kendisine yakın olan samimi bir arkadaşıyla çıkar. aşk değil de sels yağabileceği dost ayarında görür.

0|0
    1|0

Erkekler Ne Diyor 9

• valla ben kısa sürede hiç sarkıntılım yapmadım.bi kere sarkıntılık bile yapmadım, sevgili olmanın geregi olan seyler bunlar ama hep bi samimiyet olusmasını bekledim

0|0
    0|0
  • kendimi öyle mecbur hissederim

0|0
    0|0
  • sex amaçlı ise; açık sözlüyüm ne yapabilirim ?

0|0
    0|0
  • sex olarak yaklaşılan kıza sarkıntılık yapılır çünkü erkekler gelecek düşündüğü sevdiği bir kızı mastürbasyon yaparken bile hayal etmeyi namussuzluk karaktersizlik kabul ederler..

0|0
    0|0
  • genel olarak öyledir..olay şudur hani aç ken yemek yemekte hep ilk lokmayı almakta acele edersiniz ya olay bu...

0|0
    0|0
    • genel olarak dıyorsun yanı?

• tabi bu iş sadece ilk anda biraz daha acele olur sanki kız kacaçakmış gibi...

• sarkmak tarzım değil

0|0
    0|0
  • seks amaclı cıkıyorlar demekkı senınle

0|0
    0|0
  • çıktıgımız kızlara neden sarkıntılık yapalım ki . sen nasıl insanlarla birlikte oluyorsun anlamadım sorunu.

0|0
    0|0
  • ben kimseye sarkıntılık yapmadım şimdiye kadar

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• bu biraz dogal ve genetik olan bisey cogu erkekte ic gudusel bisey diyebiliriz. abazada diyebiliriz. ciktigin kizin daha huyunu suyunu bilmeden sarkintilik yapmak kaba bi tavir. kizi kendine yaklastiracagina dahada uzaklastirirsin belki kizin gozunde bambaska bi profil cizilecek hakkinda halbuki oyle bi kisi degilsen bile. bu yuzden once biraz taniyin ciktiniz kisileri eger sammiyet karsilikli istek olursa ozaman baska turlu yaklasirsiniz. ilk bastan urkutup yanlis profil cizdireceginize. mutluluklar :)

0|0
    0|0
  • sevgilisiz kalmıştır uzun zaman,seni görünce de açlığını gideriyordur.susuz kalıp suyu bi yudumda içmeye çalışmak gibi ;)

0|0
    0|0
  • Kızın ne oldğunu anlamak içindir belki :))

0|0
    0|0
Yükleniyor...