İddaa da sistem 4 sorusu?

örneğin 7 maç oynadım
sistem 4 ü işaretlediğimde 2.500 tl
sistem 6,7 yi işaretlediğimde 6bin yazıyo

sistem 6,7 yi biliyorum ama
sistem 4 nasıl oluyor?
sadece 4 maç tutunca misal 2500 ü mü vericek yoksa tutanların oranlarının çarpımını mı vericek?

0|0
1|6

En İyi Erkek Görüşü

• 4 maç tutarsa değil 7 maçın hepsi tutarsa 2.500 veriyor.. 7 maç içerisinden en az 4'ü tutarsa da o tutan 4 maçın oranlarının birbiri ile çarpımını alıyorsun.. sistem 4 oynayacaksan bir de sistem 7'yi işaretle derim sistem 4,7 yaparsan 7 maçın tamamı tutarsa hem o 7 maçın içerisinde 4'er li oran kombinlerinin çarpını alırsın hem de 7 maçın tamamının oranlarının birbiri ile çarpını alırsın ayrıca tüm oranlar en son birbiri ile toplanır..

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• Oynadığın maç sayısını yazdığın sistemli kuponlara böler.

Örneğin 7 maç yapıp sistem 4 yazarsan 4 lü olarak maçları gruplar kaç kupon çıkıyorsa o kadar bedel ödersin.

Ardından o aralarında 4 lü grupladığı kuponlarından tutanların ücretini alırsın.

Sistem yazdığında belirtilen rakam maksimum bedeldir. Yani en fazla o kadar tutar. Hepsini bilirsen onu alırsın.

0|0
    0|0
  • 7 maçın yedisi de tutarsa, sistem 4 ü işaretlediğin zaman 4 lü kuponlar oluşturacak sadece. 2500 orada maksimum kazanabileceğin tutar demek oluyor özetle.

0|0
    0|0
  • hala bunlara umut bağlayankar var ya yazık

0|0
    0|0
  • hiç uğraşma okadar...
    mbs3 olan maçlardan 5 tane seç sistem3 yap kupon 10 tl...
    sistem 3-4-5 16tl...
    4 maç seç sistem 3-4 5tl

0|0
    0|0
    • yok merak ettiğim başka: çok maç oynadığında sadece sistem 3 ya da sadece sistem 4 filan işaretliyosun ya, onu öğrenmek istiyorum

• çok para ödüyosun ama hepsi tutarsa iyi para alıyosun. bikaç maç tutmazsa sadece tutan maçları birbirine çarpıp sonuç kadar alıyosun. büyük zarar. ben 20tl ödeyip 3 tl aldığımı biliyorum

• Ablacım kaç senedir oynadım hiç merak edipte öğrenmedim sen maşallah yani bana da öğreti ver :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• İddaa haram Boşver oynama

0|0
    0|0
Yükleniyor...