Spor salonuna yazildim ama gitmiyorum?

Yurume mesafesi ile 20 dakika suruyo gitmesi. Sabah 8-11 arasi bayanlara ozel oldugundan 7 de kalkip o yolu sogukta gitmek cok koyuyo bana :( bende parayi yatirdim 2 hafta gttim ama simdi usengeclikten gidemiyorum. Napacam boyle ya 😂

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• parana yazık olmuş, en önemlisi iraden yokmuş, ben tüm gün çalışıp 6.30 da işten çıkıp senin gibi 20 dk yürüyerek varıyordum, kıyafetlerimi değişip 7 de başlıyordum spora ve en az 1 saat en fazla 2 saat kalıyordum eve vardığımda saat 10 . 3 ay bu şekilde gittim ve sonuçtan memnundum

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• o zaman iptal ettir

0|0
    0|0
  • Popo büyütmeye devam..

0|0
    0|0
  • Ya varya sen çok kilo alırsın anlamıyorum nedir bu tembellik hadi tut elimi kalk şu yataktan ben götürücem seni her gün oraya...:)

0|0
    0|0
    • Ya hc sorma ya 😀 ama cok uzak arkadasim ufff

• Rica ederim geceleri erken yat ve ilk günler saatini kur o saate ayarla kendini hayatın düzene girer en azından...:)

• Kesin olarak usengeclige devam edersen hicbir sey elde edemezsin :)

0|0
    0|0
  • üsengeclik bende var sadece salona gidip 5 dak havasını soludun mu zımba gibi oluyorsun günün daha dinamik geciyor diyim o üsengeclik başlayana kadar sonrası bomba :D 5 senedir ara ara olur tek care kendini yenmek :D

0|0
    0|0
  • Merak ettim kaç para verdin))

0|0
    0|0
  • Gitmelisin benimde uzak 've soguk ama Ben gidiyorum spor yapacak kisinin hicbir bahanesi olmaz.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

Yükleniyor...