Sevgililer günü hediyesi karakalem

sevgilimin vesikalık fotoğrafının karakalem çalışmasını yapıyorum, becerim var bu konuda bitmek üzere fakat çerçeveletmek konusunda kararsızım. sade bir kağıt vermek hoş olmayabilir ama çerçeveletirsem de ailesi sormaz mı ona bu ne diye sorun yaratmaz mı bu iş? diğer türlü de hediye önemsiz gelebilir ne yapmalıyım sizce?

0|0
4|2

En İyi Kız Görüşü

• çerçevelettirme,bence öyle daha güzel.

hem sen ne kadar ince düşüncelisin öyle ya.üzerler seni.

0|0
    0|0
    • niye üzsün ki ben sadece sevgililer günü hediyesi hazırlıyorum ona, normal zamanda da ayrı şeyler yapıyorum ama neyse niye üzsün beni?

• o üzer demedim.genel anlamda dedim,ince düşüncelisin hayatta çok üzülürsün.

• haklısın ama mesela o hediyeyi verdim ona fakar çok da beğenmedi böyle teşekkürler dedi o kadar. halbuki gösterdiğim her arkadaşım resmi çok beğendi adım picassoya çıktı güzel yapmıştım fakat çok da hoşuna gitti diyemeyecem. kırıldım ama o kadar emek vermiştim

Kızlar Ne Diyor 3

• cercevesiz versende asla basit bi hediye gibi gelmez.ne kadar ince düsünmüsün..böyke erkeklerde varmis demek ki..sevgilin cok sevincek..

0|0
    0|0
  • çok güzel çerçeveler var onlardan tercih edebilirsin ya da rulo yap kurdeleye bağla böyle uzun ince hediye kutuları var onlardan birine koy içinede bir not yazarsın daha hoş olur bence ..

0|0
    0|0
    • bak bunu sevdim bir düşüneyim ama onu nerden bulacam?

• aksesuar satan yerlerde,süs eşyaları satan yerlerde falan boy boy kutular var bulamazsan direk hediye paketinede sarabilirsin :)

• çerçevelettirme nedenini de ona söyle sıkıntı olmaz bence

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• karakalemden vazgeç.

0|0
    0|0
  • Bence çerçevelettir bi arkadaşım yaptı der bu kadar basit.

0|0
    0|0
Yükleniyor...