Sevgililer günü icin Kızlar (maddi hediye) olarak ne alinmasi hosunuza giderdi

Yanimda olsun , bi kere opsun , eliyle bisiler yapsın bilmem ne bunları yazmayın lutfen maddi olarak Sevgilime ne almaliyim sıkı beşiktaş taraftarı forma ve sweat shirt aldım bunlarin disinda ve kolyenin disinda ne alabilirim sizce veya size ne alinmasi hosunuza giderdi kızlar ?

Güncellemeler:
Saat almistim onceden baska bisi soyleyin lutfen :)

0|0
10|1

En İyi Kız Görüşü

• kendimi düşünerek cevap veriyorum iyi bi markanın çizmesi yada normal bi ayakkabı olabilir veya kullanıyosa tabi hafif kokan tabi yine iyi bi marka olucak parfüm alabilirsin ama ayakkabı herseyden önce gelir bende :)

0|0
    0|0
    • Ya ayakkabi bende isterimde nasl bisi almaliyim onu bil

Bilmiyorum ayrica babetler cok guzel bence ya cizme ya ondan almak istiyorumda ayakkabi coo ayri bisi ya :( begenmesi zor insanin kendisi iccin . Kaldiki ben nasl secicem onun sevebilecegi bisiyi

• ya zaten sen iyi bisey alırsan begenir çünkü hayır demicegimiz tek sey ayakkabı :)

• Hımm :D o kadarmi seviyosunuz ayakkabi ya :D bunu soyledigin gercekten cooook guzel oldu hic aklma gelmezdi :D

Kızlar Ne Diyor 9

• İspanyaya bir haftalık tur bileti

0|0
    0|1
  • saat alabılırsın mesela swatchın super sevgılıler gunu saatlerı var

0|0
    0|0
  • maddi durumun çok iyiyse ve rahat bir kızsa, beşiktaş maçlarına kombine! daha mis gibi bi hediye var mı ya?

ya da maç bileti al.

hiç olmazsa git çikolatacıya, beşiktaş amblemli çikolatalar var onlardan yaptır :)

0|0
    0|0
  • topuklu ayakkabı

0|0
    1|0
  • Küçük bir kalpli kutu yap . Bileklik al kutunun iiçine koy ve aldıgın kutunun içinide taş çikolatalardan doldur o sadece çikolata aldın sansın :)

0|0
    0|0
    • Tam nerdeyse ayni seyi yaptim buda var yani :))

• saat cok hoslarina gidiyor yada sevdigi markanin ayakkabasi.

:)

0|0
    0|0
  • Yüzük...Kesinlikle!:)

0|0
    0|0
  • yastıga fotografınızı bastır :D

0|0
    0|0
    • Ailesi bilmiyor ustelik baska bisi olsun ya aklna gelmiyomu :D

• hiç bir şey alınmasın bence

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 1

• parfüm albilirsin üstüne sıktıgında o kokuyu içine çek iyice onada bu hediyeden sonra şöyle de. en iyi hediyeyi sana vermek isterdim ama seni sana verememki. de int getir bence int bak sevgililer günü için çok güzel hediyeler. var

0|0
    0|0
Yükleniyor...