Soğudunuzu hissettinizde ayrılırmısınız??

ilişkiniz eskisi gibi iyi gitmiyorsa mutsuzsanız ama karsınızdaki kişi bunları aşabiliriz diyorsaa sizde soğudunuzu hissediyorsanız ve kafanız karışksa ayrılırmısnz ? geleceğinizin olmayacığını düşünürmüsünüz ?

Güncellemeler:
eğer karşınızdaki bitmesini istemiyorsa ve düzeliceine inanıyorsa .s.s insann kafası karışınca ne yapıcaınn farkına varmıyor.s

0|0
5|12

En İyi Erkek Görüşü

• Veririm odunu veririm odunu, ısınır. Aradaki sorunlar iki tarafda gerçekten istiyorsa aşılır. Ama karşımdaki "aşarız aşarız" diyip elini taşın altına koymuyorsa, söylenenler lafta kalıyorsa... üzgünüm leyla...

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• Sonradan soğuma diye birşey olmaz ilişkilerde... Herşey en başta bellidir... Sadece hoşlanmadığın halde zamanla hoşlanırım diye zoraki ilişkiye başlama ve yürütme vardır...

0|0
    0|0
  • ben soğumuşsam bitmiştir o neye inanırsa inansın ben de bitmiştir soğumuşsam onu artık mutlu edemem o da ne yaparsa yapsın beni edemez .

0|0
    0|0
  • sogduysam ztn o bana bi yanlış yapmıştr durduk yere kimseden sogmam ama bir hatasını buldugum zamanla eskisi kadar deger vermem. tabi o yüzden eger önemli soğmak kötü bişey yaptıysa sogduysam ayrılabilirim. ama onun haricinde ayrılmam.

0|0
    0|0
  • Ayrılma faslını dramatize etmenin alemi yok.

0|0
    0|0
  • ara verin iilişkinize mola mola

0|0
    0|0
  • soğuduysan daha ısınamazsın yanlış anlaşılmalar hariç tabi sevgi bittiyse aşk ta biter

0|0
    0|0
    • yanlış anlaşılmalar çok bir lafnda hemen yanlışa cekiliur

• sen yanlışa çekmiyorsunda omu yanlı analam çekiyor o zaman boş değildir o :)

• açıkca konuşurum olmuyorsa zorlamak daha çok zarar verecektir...en sağlıklısını yaparım.

0|0
    0|0
  • ılık nefesi huzur mu veriyor

yoksa eskisi gibi cayır cayır yanmanı sağlayabiliyor mu

0|0
    0|0
  • evet ayrılırım.ve bunu ona açık yüreklilikle de söylerim.

0|0
    0|0
  • soğumayı bırak ısınamazsam devam etmem, solaryum gibi bütün bedeni sarması lazım

0|0
    0|0
  • bekleme odasına aldım şu anda ilişkimi.. mesajlaşıyoruz ama araması yasak.. ayrı sayılırız

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Karşımdaki insanın dedikleri de önemli tabi benim için ama eğer ben artık birşey hissetmiyor isem hiç uzatmam, ne kendime ne de karşımdakine eziyett çektirmem

0|0
    0|0
  • Denemekten zarar gelmez :) Çok konuşmayın birlikte vakit geçirin eger karsındaki seni seviyorsa sende sadece kafa karısıklıgı varsa düşünerek hareket et pişman olma :)

0|0
    0|0
  • Isıtsın beni soğumam :)

0|0
    0|0
  • BEn terk eden taraf olamiyorum bi turlu beceriksizim haha

0|0
    0|1
  • Karşımdaki düzeliceğine inanıyorsa , bende ona inanır bi şans daha veririm, tekrar sevmeye çalışabilirim. Eski mutlu günlerimizi düşünürüm vs.

0|0
    0|0
Yükleniyor...