Acil zayiflamak istiyorum nasil yapabilirim?

Merhaba arkadaslar acil hizli zauiflamak istiyorum 1 hafta icerisinde 4-5 kilo vermek gibi. Nasil yapabilirim onerebileceginiz bisey veya sok diyet var mi?

Güncellemeler:
Acil zayiflamak istiyorum nasil yapabilirim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

• koşmak en iyi çözüm

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• ya cocuk musunuz gidin adam gibi arastirin sok diyetle verdigin kiloyu kat kat geri alicaksin, metabolizman da yerle bir olacak

0|0
    0|0
    • İnsanin bir muddet sonra sabri kalmiyor kalmadi benimdd cok yoruldum uzun sureli diyeti yapabilcek bir psikolojide degilim acilen bir sekilde zayiflamam lazim

• bana özelden yaz madem, yardimci olayim...

• Yok öyle bir dünya sabretmessen kendine dur demessen daha çok kilo alırsın

Erkekler Ne Diyor 7

• Hande ercil 5gunde 7 kilo verdi. sende yapabilirsin. sadece su ve sivi çorba+sporla basardi. ama dikkat et fazla hirpalama vucudun kaldiramayabilir.

0|0
    0|0
  • Sağlıklı kilo veremessin 1 haftada 5 kilo sağlıksız olur. Bir spor salonuna gitmen lazım ama hocası iyi olması lazım kilo vermen için çalıştırsın. Ben babamdan biliyorum profesyonel sporcu benim dediğim gibi çok kişi zayıfladı. Nerde oturuyosun sana belki yardımcı olabilirim. Bide beslenmene dikkat etmen gerekiyor.

0|0
    0|0
  • Detox yapmalısın vücuttaki ödemi atarsın kilon kaç

0|0
    0|0
  • yemeği kestiğin an 48 saat içinde 3 kilo veriyosun. barsak ve su kaybı bu. ama kilo vermek için sıfır ekmek bol su ve spor şart

0|0
    0|0
  • Bol seks yap... en iyi kalori yakma yoludur

0|0
    0|0
  • Yemek yeme 😖

0|0
    0|0
  • 1 haftada 5 kılo zayıflarsan gozlerını hastanede acarsın belkıde hıç açamassın

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Öncelikle Selam :D Sana anlatabilceğim bir şey var sonra bilinçlendiğin için zayıflayabilirsin...
    Vücudumuz enerjiyi Karbonhidrat-Proteinler-Minareller olarak kullanır (eksik olabilir başta birşey daha vardı diye hatırlıyorum) benim 2 kilo fazlam vardı ve 1 ay karbonhidrat kullanmadım protein-minarel olarak kullanırsan yemek içmeni vucüt doğal olarak proteinleri kullanır daha hızlı zayıflarsın ek olarak haftasonları 1-2 saat yürüyerek harcayabilirsin

0|0
    0|0
  • Bir yerde acıktığında bir kaşık yoğurt yiğen gördüm, birde yeşil elma. Baya kilo vermişti

0|0
    0|0
  • Ben sadece koşuyorum bir işe yaramıyor

0|0
    0|0
Yükleniyor...