Seviyor mu aynı sınıfta olduğumuz için mi öyle yağıyo ? yardımm.

bizim sınıfa bir çocuk var bu çocuğa a diyelim. Bu aban hep diyodu sen hiç ağlama , çok güzel gülüyosun , sen gülünce ben acayip oluyorum. gibi şeyler diyodu beni koruyodu falan. bana soruyordu okula gelmemi istiyormusun yok çıktığın var mı falan. sonra birden bana seni sınıfta ilk gördüğümden beri seviyorum dedi. ben bu çocuğu reddettim falan zaman geçti. bana ben seni sevmiyorum seni tanımak için öyle yaptım sen arkadaş olarak iyisin bence hepte öyle kal. dedi ne demek istiyor sevmiyor mu ? yoksa aynı sınıftayız diye mi öyle yapıyor ? lütfen ceap verin lütfen.

Güncellemeler:
Daha fazla yorum ? 1 dakikanızı verseniz ?
başka yorum yapacak olan yok mu ?
yardımcı olsanız :(

0|0
1|9

En İyi Erkek Görüşü

• Sen bu Çocugu İstiomusun İstemiyormusun ?

0|0
    0|0
    • işte onu bende bilmiyorum. bi aralar başlarda ona karşı bişiler hissediyordum ama sonra yani şu an hissetmiyorum gibi. yada of bilmiyorum :/

• Çünkü öyle. :D

• yazdım cevap :) bakarsn bklyrm

Erkekler Ne Diyor 8

• onu sensiz bırakmanı istemio işte sen istionmu bu cocuğu? sende benim soumu cevaplasan? link

0|0
    0|0
  • Sen adamı hacamat et, çocukcağız hamam böceği gibi kıvrılsın, şimdi de ki niye böyle etti. Valla iyi etmiş ama seviyor olma ihtimali yüksek, fakat gurur var sen yine ezersin diye... :)

0|0
    0|0
  • reddetmissin neden ugrasiyosun ki. boyle birini bulmusun neden redediyon. cok ikilemdesin once o ikilemden kurtul. ya sev ya terk et. ne diyim.

0|0
    0|0
  • komple kaybetmektense platonik olsun ama yanımda olsun diyor zanlımca...

0|0
    0|0
  • sen ne duymak ıstıosun onu soyle bızde ona gore yorum yapalım

0|0
    0|0
  • çocuk sevmiş sen reddetmişsin gururu incinmiş o yüzden arkadaş kalalım demiş

0|0
    0|0
  • çocuğa sorsana ne bilek biz

0|0
    0|0
  • ergen yaslarda olur boyle seyler

0|0
    1|1

Kızlar Ne Diyor 1

Yükleniyor...