GALATASARAY real madrid,barcelona,bayern münih'le arenada oynasa rahat bi galibiyet alırmı ?

GALATASARAY real madrid,barcelona,bayern münih'le arenada oynasa rahat bi galibiyet alırmı ? Bence çok rahat geçeriz drogbalı,sneijderli,melolu,eboueli,hamitli,selçuklu kadroyla!.

0|0
5|13

En İyi Erkek Görüşü

• Kasıtlı mı soruluyor bu soru? Hayır anlayamıyorum yani gerçekten mantıksız sorular. Fenerliyim kabul düşman takım imajı var gözünüzde ama Şampiyonlar Ligi'nde Galatasaray'ı destekliyorum abi. Gidip Malaga'yı falan destekleyecek halim yok. Başarılar diliyorum ama saçma saçma konuşmayın. Size Schalke 04 düştüğüne dua edin. Manchester United'ın yedek takımına zar zor bir galibiyet aldı Galatasaray biraz da bunları düşünün. Drogba ve Sneijder çok üst oyuncu olabilir ama sen gittin Galatasaray'ı Avrupa'nın en güçlü takımı yaptın. Adamların bir oyuncusu bizim takımlara bedel.

0|0
    0|0
    • kıskançmışsın gerçekten.

• pardon fb'ye gelse dünyanın en iyi takımı fenerbahçe derdiniz haksızmıyım? aziz yine saçmaladıkça saçmalardı.

• Ya tamam yol al

Kızlar Ne Diyor 5

• Bu sorunun ne amaçla sorulduğunu biliyorum Bay Zeki.

Demin bir soru vardı "Galatasaray kendini kıyaslıyor Bayern Münih Barcelona ve Real Madridle" diye. Ben de oraya yorum yapmıştım kimsenin kıyasladığı yok demiştim.

Şimdi bu soru sırf millet tepki göstersin, "Yok artık" desin diye sorulmuş bir Fenevli sorusudur. Dikkate almayınız.

0|2
    0|2
    • kesinlikle katılıyorum +1

• gördün mü hazal efendi gör gör dogrumuymus gerçekmiymis ezk =)

• Hahaha salak bunu zaten siz sordunuz sizin karşınızda enayi mi var sizin zeka seviyenizle bizimki aynı mı yürü git işine çocuk beyinli :D

• Hiç bsy alamazsınız :)))))

0|1
    0|0
  • meloyu eboue yı hamıtı cıkart yerıne koy buragı umutu ozaman daha basarılı olruz tabıkı barcelonayı yenemeyeblırız yız ama ıyı sonuclar elde ederız

0|0
    0|0
  • Dalga geçmek için sorulduğunu biliyorum evet alabilir kıskanıyomusun

0|1
    0|0
  • Alamaz real Madrid'e ve Barcelona'da en iyi futbolcular oynuyor

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• Kendimizi kandırmayalım yenemeyiz

0|0
    0|0
    • GALATASARAYLI Birisi takımına kadrosuna oyuncularına güvenir!.

• Ya bırakın boş konuşmayı sen o bahsettiğin takımlardaki oyunculara tekrar bir gözat derim

• Sende takımının oyuncularına tekrar bi göz at.

• Galatasaraylıyım ama yenmesi biraz zor olabilir yenemez demiyorum Real madrid bu sezom kötü yenebilir. Barca ve Munih biraz zor olabilir belki çeyrek finalde Barca ile karsılasabiliriz umarım karsılasmayız ama karsılasırsak işimiz zor olabilir.

0|0
    0|0
    • Bence yeneriz bi GALATASARAYlı küçük düşünemez! celticten bate borisov'dan neyimiz eksik

• tabiki ben yenemeyiz demedim ama savunma konusunda biraz sıkıntı var onu halledersek çok daha iyi olur

• bayerni madridi rahat yener barca ile berabere kalır bence

0|0
    0|0
  • galatasaray farklı kazanır dememizi mi bekliosun anlamadım ki... Sende 1 sneijder var madridde 11 sneijder var

0|0
    0|0
    • yenemezmiyiz arenada reali?

• sizin hayallerinizde bizim gerçeklerimiz yaşar!.

• Ben daha 10 yaşındayken takımım barcelonaya 3 attı... Ne hayali. Bi dünya starı getirince dünyayı dize getirmezsiniz. Üzülürsün arkadaşım AÇ GÖZLERİNİ BAKMA ŞAŞI ALAYINIZ GELSENİZ YIKAMAZ BEŞİKTAŞI.

• Abartmayın artık o kadar da değil. Belki de Schalke'ye eleneceğiz nereden biliyorsunuz ? Hemen o oyuncular tam verim verecek mi bakalım ?

0|0
    0|0
    • ne abartması rahat yenicek kadromuz yok mu ?

• bizim kadromuz az mı ? drogbalı,sneijderli,melolu,eboueli,hamitli,selçuklu kadro azmı ?

• bu yazdıklarımı babam görse evlatlıktam red eder :DDDDD

• tecrübesiziz zor

0|0
    0|0
  • Alırız çünkü bizde aslan yürekli richardın yüreği var ..

0|0
    0|0
  • Rahat almaz ama yenebilir kendi evinde yeneriz her türlü...

0|0
    0|0
  • evet cok rahat alır almazmı en rahat macta barca olur en az bi 2-3 atarsınız

0|0
    0|0
  • ya kardeşim ben de galatasaraylıyım ama uçma öyle barçayı nereye rahat geçiyon yaaa

0|0
    0|0
    • diğer takımlar?

• bayerne de yeniliriz adamlar takım oyunu oynuyo..ama madrid bu sene herkese yenilebilir belli olmaz o

• galatasaraylı birisi küçük düşünemez.

• onlar bir beden büyük gelir gs ye

0|0
    0|0
    • ozaman biz fb ve bjkye 10 beden büyük geliriz.

• 1461 trabzona?

• tamam sizsiniz, kralsınız...

0|0
    0|0
    • bunu biliyoruz zaten.

• 3 ün 1 ini alırsınız. Sizi..! neyse

Yükleniyor...