Size böyle şeyler söylese sizin cevabınız ne olurdu?

kızı seviyorum ama beni arkadaş olarak gördüğünü söylüyor. ben kızın karşısına geçip konumak istiyorum. söyleyeceklerim :

sen hayatımda şu ana kadar tanıdığım en güzel kızsın.

seni görünce ellerimin ayaklarımın heyecandan titremesini, seninle konuşurken güzelliğin karşısında büyülenip ne söyleyeceğimi unutmak istiyorum. sadece senin o olağanüstü güzellikteki gözlerine bakarak seni seviyorum demek istiyorum.

seni daha yakından tanımak istiyorum ve seni her geçen gün daha da çok sevmek istiyorum.

size böyle şeyler söylese sizin cevabınız ne olurdu?

0|0
7|1

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 6

• BIraz ustele olmuyorsa olmuyordur.

Sen de bır yerde vazgeçmeyı bıl. Asil ol

0|0
    0|0
  • sevmiyorsam sevmiyorum derim söylediklerinin hiç bir anlamı olmaz

0|0
    0|0
  • zaten arkadaş olarak gördüğünü söylemiş sana yalan söyleyeceğini sanmıyorum. umuyorum söylememişsindir gerçekten, aklında böyle bir şey varsa sil.

0|0
    0|0
  • diğer üyenin dediği gibi senin sadece güzelliğe önem veren biri olduğunu düşünürüm

0|0
    0|0
  • cool ol biraz çok üstüne gitme atalarımız ne demiş kaçan kovalanır o senin degerini bilmiyosa unut

0|0
    0|0
    • bana deger veriyor. kızması gerektiğinde kızmıyor mesela. gecende onu kıskandım hoşuna gitti sanki.

• konuşmayı planlıyorum zaten ve güzel bir hediye vermeyi düşünüyorum.

• evet iyi düşünmüşsün

• bence bu sözlere dayanamaz söyle gitsin ne kaybedersin ki ama belki de kazanabilirsin

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• dostum sakın yapma.her şeyi mahfedersin.

0|0
    0|0
    • bağlantı derken tam ne demek istedin

• bağlantı;bir bayanın senle konuşurken ya da sonrasında içinden 'bu adam beni pek çok kişiden daha iyi anlıyor,benle ortak pek çok yanı var.onun yanında güvendeyim ve kendim gibi olabilirim' diye düşünmesidir.ama sen çekim oluşturmadan sadece bağlantı yaparsan onun en yakın arkadaşı ya da dostu olursun ki bu bizim istediğimiz en son şey.

Yükleniyor...