Sizce de 14 şubat'ın içine edilmedi mi ?

14 Şubat diye diye içine edildi illa sevdiğine hediye almak için bugünü mü bekliyorsunuz.Böyle sevgi mi olur ne kadar inanıyorsunuz gerçek olduğuna.Kızlar erkek arkadaşıma ne alayım diye gidiyor.Erkek arkadaşını daha tanımıyorsan senin onunla işin ne .Erkekler neden sormuyor genelde çoğu almıyordur belkide :D .Sevgiliniz var diye gözümüze batırmanıza gerek yok .Bizimde yok ne var yani zor bişi mi olmaması :D .14 Şubatın içine bu kadar da edilir mi ?

• Yeridir edilir bir güzel
    33% (2)67% (2)44% (4)Oy Ver
  • Ayıptır bu kadar da edilmez
    67% (4)33% (1)56% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|3

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 4

• kıskanmaa :) benim içinde gereksiz bi gün hergün hediye alınsın niye bi gün alınıyo ki :s şaka bi yana sevgi hediye göstergesi diildir sırf 14 şubatı yalnız geçirmemek için sevgili yapanlar var maalesef !

0|1
    0|0
    • kıskanma :D haha kıskanmamam dan dolayı kız terk etti nediyorsun 14Şubatı mı kıskanacağım :D

• olsaadaaa hediye alsaaaaaaaaammmm :(:(:(:(:(

0|1
    0|0
  • Etme yapma dünyası anasını satım.

0|1
    0|0
  • edildi hemde nasıl edildi böğğ geldi

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Bu kadar abartıdan sonra olsa da almam zaten. Hakkaten 14 şubat sadece bizim abiye yarıyor, kendisi hediye satan bir sitenin sahibi ;)) 12-13-14 şubat akşamları ona yardıma gideceğim, sabaha kadar paket yapıp paramıza bakacağız artık. ;)

0|1
    0|0
  • nihaha yakın tarihinde doğum günü var ben yırttm dostlar tınlamıom onları aksine işime yarıyo bankam +4 taksit verdi hediyem için

0|1
    0|0
  • aqzına s*çıldı

0|1
    0|0
Yükleniyor...