Nasil spor yapim?

spor yapmak istiyorum hayatim boyunca düzenli spor yapmadim. sizce platesmi yoksa kosmak mi
bide düzenli yapabilmek icin ne tavsiye edersiniz

0|0
1|10

En İyi Erkek Görüşü

• nasıl becerebiliyorsan öyle yap

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Koşmak tabiki koşmayı daha eğlenceli bir hale getirmek istersen parkour tavsiye edebilirim ama yaşınız doğru ise biraz sakat olabilir..

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Fitness salonuna yazılıp haftad 3 gün plates 3 günde fitness yaparsan 1 ayda bile farkı görürsün. Baslamadan önce kosu bandına çıkarsın zaten. 3 ayda harika fiziğin olur

0|0
    0|0
  • Dewam edeceksin yap yoksa bir ise yaramaz. Sağlığın için yapmalısın. En azından hergün yürüyüş yapmalısın. egzersiz iyidir

0|0
    0|0
  • Düzenli olsun da nasıl olursa olsun. Sana keyif veren bir şey bulursan düzenli yapabilirsin, yoksa zor gelir.

0|0
    0|0
  • bence birgün sıkılmamak için benim gibi evde koş :D mekik şınav seni kurtarır

0|0
    0|0
  • platesi düzgün yapabilmen için fit ya da fite yakın olman lazım o sebepten önce koşuyla başlayarak fazlalıkları atarsan plateste daha verimli olacaktır

0|0
    0|0
  • Kendine bir rut ciz ona göre hareket et hic biryere gitmene gerek kalmaz paranda cebinde kalır. Saglık icin spor %100 iyidir.

0|0
    0|0
  • İkisininde faydası var ama bana topun üstünde yuvarlanmak hep saçma gelmiştir :) Koşu için haftada kendinize 3 gün ayırın sabah saatleri olursa çok daha iyi olur

0|0
    0|0
  • FITNNESSSSSSSSSS

0|0
    0|0
  • Namaz kıl namaz bırak sporu namaz da bütün sporlar var

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...