Unutmak için neler yapıyorsunuz .?

Sevgilinizden ayrıldınız kalan taraf oldunuz..

Hala seviyorsunuz hatıraların içerisinde kalmışsınız..

O anda ne yapılmalı .? Hatıraların yaşanmışların olmadıgı farklı bir şehremi gitmeli yoksa anılarlamı yüzleşmeli. .? Unutmak için ne yapmalı .?

0|0
8|25

En İyi Erkek Görüşü

• Şöyle bir durum var herkes burada çektiği acıyı yazıyor ama söz konusu aşk olunca işler daha da değişiyor burada yüzlerce güzel cevap da yapılsa sen pc başından kalktıktan sonra yine üzgün olacaksın tüm cevapları unutacaksın. Acı çekeceksin bunun kurtuluşu yok ya antidepresan ilaçlarla beynine tecavüz edeceksin ya acılarını çeke çeke doyacaksın ve doyduğunda hissizleşeceksin ama bu ne kadar sürer bu kişiler ve hatıralara bağlı. Ben de çok üzülüyorum ama artık yazmıyorum dıkıntımı çünkü ne anlatabiliyorum ne kimse yardımcı olabiliyor tek başıma yüzleşiyorum bazen içiyorum sadece düşünüyorum en değerlisiyken şimdi başkası onun en değerlisi.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 24

• Bir sise şarap sirdasim olsun ,yaninda sigaram mezesi olsun hesabi takilip duygusala baglama zamani gelmistir artik :))

1|0
    0|0
  • Kaçmak, anıları yakma hiçbir şeyi değiştirmez. Dünya bir kişiden ibaret olmadığı gibi dünya sizden de ibaret değil.

Yapmanız gereken en iyi şey kendinize zaman ayırmanız, eski sevgilinizle çıkarken yapamadığınız,içinizde kalan şeyleri yapmanız ve bunları yaparken bolca eğlenmeniz gerekmekte. Vakit geçirecek hoşlandığınız bir hobinizin olması da oldukça etkili olacaktır unutmanıza.

1|0
    0|0
  • unutmak için birşey yapılmaz neden mi? çünkü unutmak için yapılan herşey hatırlamaya sebeptir.

1|1
    0|0
  • ben 4 aylığına fethiye ölüdeniz e gitmiştim hem tatil hem çalışma hemde unutmak için bi işe yaramadı geri geldikten sonra unuttum :D ama tatil yanıma kaldı

1|0
    0|0
  • warsa işine gücüne odaklann yoksa öğreniminee .. uzun zamanda alsaa sonunda unutuyorsun .

1|0
    0|0
  • yalnızlıgımızla oturup cay demleyıp ıcıyoruz..

1|0
    0|0
  • Unutmak için hiçbirşeye gerek yok düşünmezsin kendini zaman geçireceğin şeylere ver sonra bir bakmışsın öyle birisi olmamış bile :)

1|0
    0|0
  • Kalan hayatına devam edeceksin o kadar

1|0
    0|0
  • Unutmak için yapılan herşey onu hatırlatır. Ben çalışmıyorum unutmaya akışına bırakıyorum zamanın tozlu sayfalarında öyle çilekeş öyle masum öyle amaçsız kalıyor işte.

1|0
    0|0
  • unutmak imkansız. Çünkü artık onu unutttum dediğin anda hatırlıyosun tekrar vb vb :D

1|0
    0|0
  • kötüle kabullen ve baskasını bul 18 yas cok genc herkes ılk beraber oldugyla evlenemıyor ne kadar cok kendını kabullenmeye yonlendırırsen o kadar kolay olur mutalaka baskaları olacaktır

1|0
    0|0
  • ülkeyi terk etmeli hatta yetmezse intihar etmeli dünyayı terk etmeli nasıl bukadar duygusal olup dar açıdan bakabılıyosunuz hayret edıyorum

1|0
    0|0
  • Anılardan, kaçılmaz... Ne başka şehir, ne başka ülke, hep seni takip ederler. Herşeyi zamana bırakmak gereklidir.

1|0
    0|0
  • Kendi kafamdaki şarteli açıp kapadım mı kendimi bile unuturum.Bide cümlenin sonuna net yazan dingillere selam olsun

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • aynı sehırde kalıp acılrla yüzlesmek en iysi oluyo uzun suruyo ama karsı tarafada koyuyo emın ol

1|0
    0|0
  • kıçımıza buzlu badem sokuyoruz :D içiyoruz başka ne yapacagız?

1|0
    1|0
  • unutmak gibi derdim olmadı...kimden ayrıldıysam o ayrıldığım yerde kaldı umrumda olmadı...

1|0
    0|0
  • ben onu unutmak için sevmedim ki.. bırak o unutsun...

1|0
    0|0
  • bence hemen bir sevgili yapmalı.sevmesende sevmeye çalışmalı! yalnız kaldın mı çok zor malesef

1|0
    0|0
    • pekı bırısı baskasını unutmak için senınle sevgılı olsa ne hıssedersın ! kendıme yapılmasını istemedıgım bir şeyi başkasına yapmam :)

• ben,karşındaki insanı kullan demiyorum. ona şans ver diyorum. Elbette ben de bana yapılmasını istemediğim bişeyi başkasına yapmam. ama hatıralara da gömülmem,yeni bir insanı tanımaya çalışıp ,onu hayatıma dahil ederim.

• daha erken oldugunu dusunuyorum unutmadan hayatma kımseyı alacagımıda dusunmuyorum :)

saol yorumun ıcın :)

• birini unutmak istiyorsam anında unuturum

1|0
    0|0
  • Aslan yürekli richard gibi kalbim var onun için taşıyabilirim,kaçmaya gerek yok.

1|0
    0|0
  • unutmak için başka kızları yakıyorum

1|0
    0|0
  • başkaları ile sevişiyorum unutuyorum :))

0|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 8

• unutmak ıstıyosan once numarasını sılıceksın faceınde eklıyse cıkarıcaksın nekadarda bakmam dersen gun gelır bakarsın bırlıkte dınledıgınız sarkıları dınlemıcek duygusallıktan kacıcaksın beraberken gıttıgınız yerlere gıtmıceksın zamanla acın hafıflıcek ama bunları yapmazsan ne yaparsan yap nafıle bence

1|0
    0|0
  • Unutulmaz...ama fazla kendini kaybetmemete yarar var .

1|0
    0|0
  • unutmak için başka birini bulmalı kesinlikle unutuyosun deneyimlerle sabit :)

1|0
    0|0
  • "Zamanla geçer." diyerek.

Öyle bi zamanda bitti ki ona aldığım hediyeler elimde kaldı.Hatıra olarak saklayacağım. :)

1|0
    0|0
  • ben anılarıyla kaldım..ilk zamanlar onla gittiğim heryer canımı acıtıyordu..bende daha sık gitmeye karar verdim..aynı yere defalarca gittim...gitgide acıtmaz oldular...

1|0
    0|0
  • Uğraş bulmaktan güzeli yok. Arkadaşlarına, kendine, filmlerine, ailene hatta kedine vakit ayır kafidir.

Ayrıca sürekli bir çikolata açıp yemelisin.

1|0
    0|0
  • Ne kadar unutmaya çalisirsan o kadar unutamazsin. Zaman...

1|0
    0|0
  • kalan tarafın çok acı çkeceğini bildiğimden terk ettririyorum hep :/ cevabı bilmyrm yani

1|0
    0|0
Yükleniyor...