Tek yaşayıp sağlıklı beslenmek?

sağlıklı beslenmeye çalışıyorum ve spor yapıyorum

evde kalıyorum ev arkadaşlarım öğrenci ben de hem çalışıyorum hem master yapıyorum

yemek yapmak bazen çok zor geliyor mesela bu akşam koca bir tabak salçalı makarna yedim pişmanım :(

spor yapıp sağlıklı beslenen, bekar veya öğrenci evindekiler yemekleri nasıl hallediyorsunuz? çok sorun oluyor benim :(

0|0
0|8

En İyi Erkek Görüşü

• sabahları en basıtı yumurta 5 tane 1 tanesı sarısı yulaf ezzmesı peynır zeytın öğlen tavuk et balık neyse ıkındı vaktı fındık veya badem muz portakal aksam yıne et yemegı tavuk gogsu al pratık ya da kıyma al yagsızzzz ama hafıf teflon tavayı ıslat pısır baharatlayaarak oyle bu tarz

1|0
    0|0
    • sabah sağlıklı oluyor (yumurta ya da yulaf yiyorum genelde) sonra ucu kaçıyor :(

• ege ulus. ilişkiler

• bede ıstanbul besyo

Erkekler Ne Diyor 7

• spor yapıyorsan makarna çok sıkıntı yapmaz, bende günün büyük kısmını makarnayla geçiyorum, kalanını tavuk yulaf vb, sen sporunu bırakmada gerisi gelir

1|0
    0|0
    • makarnayı öğlen yediğimde sıkıntı değil, akşam 8 de yedim hem geç hem sırf karbonhidrat. sürekli salata yapmaya üşeniyorum. sabah aynen yumurta veya yulafla kahvaltı yapıyorum. bir de pişirecek menü bulmak sıkıntı hep aynı şeyler bıktırıyor.

• yi kız yi can bogazan gelir sen bakma onlara morel bozuyorlar

0|0
    0|0
  • hep makarna s

0|0
    0|0
  • İmkansızç

0|0
    0|0
  • Akşam ye makarnayı al kiloyu sonra spor da rejimde ara çareyi cadı 😉

0|0
    0|0
    • sporu kilo vermek için yapmıyorum sağlık için yapıyorum zaten 50 kiloyum. soruma cevabın var mı?

• Kilon iyiymiş pardon kızma sustum... 😒

• Elimden geldiğince dengeli beslenmeye çalışıyorum ama olmuyor. Sanırım sağlıksız besleniyorum.

0|0
    0|0
  • Sorunları çözmek için o makarnayi yediğin yuvarlak masda basini iki elinin arasina al ve düşün :D

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...