Kendınızden 10 yas yaslı bırıyle evlenırmısınız?

evet sorum bu 10 yas yaslı bırıyle evlenırmısınız? bende buyuk konusmak ıstemem ama allah korusun +3 -3 benım ıcın uygun sız ne dusunuyorsunuz? erkekler evlenmezde zaten kızlar sız gercekten evlenmek ıstermısınız 10 sene daha yaslı bırıyle evlenmek ıstersenızde sebep nedır? bırde kocada baba sefkatını arayanlar gercekten varmı dogruluk payı?

0|0
4|12

En İyi Erkek Görüşü

• yüksek farklılıklarda kültür ve beyin farklılıkları olabilir. genelde ilerii dönemde aldatma ve ayrılmaşar olur o nedenle bence iki cins içinde normal olan -+2 en fazla 3 yaş olayına önem verilmelidir.

0|0
    0|0
    • allah razı olsun soyledıklerıne sonuna dek katılıyorum yasta denklık cok onemlı ozellıklede ılerısı ıcın

• rica ederim kardeşim, dediğim gibi ilk başlarda hoş olur erkek için de kadın içinde ama heves geçince dışa göz kayar sonrası malum..

• aynen .. gencken farketmıyo ılerleyen zamanlarda sorun en guzelı denk olmak

Erkekler Ne Diyor 11

• başlığa : büyük konuşmim ama evlenmem o ne abi , yaş 25 o 35 2 sene sonra bebiş olsa o 37 derken 40 falan yaş o iş , o bana enerji katamaz benim enerjim den alır gerek yok .

0|0
    0|0
  • Bu yaş farkı ile ilgili birmilyondokuzyüzseksenyedibinaltıyüzellisekizinci soru olmasına rağmen acaba hala kaç kişi yanıtlayacak takipteyim.

Aşkın yaşı yoktur.

0|0
    0|0
  • Soru yaş farkı olarak sorulmamalı , Yaş katsayısı diye sor. Çocuk 19 yaşında 9 yaşında biri ile evleniceğini zannediyor :D ,40 yaşında bekar olsam 30 yaşındaki birine hayır demem.Ama 30 yaşında olsam 20 yaşındaki pek uygun olmayabilir.

0|0
    0|0
  • erkeğin büyük olmasına alışkınız doğal karşılarız bence 10 yaş normal ama kişiden kişiye aileden aileye kültürden kültüre değişir fikirler ,

0|0
    0|0
    • 2-3 yas normal 10 degıl?

• hep etrafımdakı cıfteler aynı yaslarda yada 2-3 yas oluyo 10 yas olanına hıc rastlamadım

• ben çok rastladım ve normal karşılarım , mesela bende kadının büyük olmasına anlam veremem

• sadece kadınların 30 yaş olgunluğu için 18 yaşında bile evlenmeye razıydım, 25 yaşındayım ve hala geçerli, oturmuş olgun bir kadın gibisi yoktur.

0|0
    0|0
  • abartmamak kaydıyla neden olmasın aşk bu

0|0
    0|0
  • 40 yasında ısem olgunluga erısmıs 30 yasındakı bır hatunla evlenırım tabıkı

0|0
    0|0
  • 10 yaş küçük biriyle evlenmem.Büyük biriyle hiç olmaz zaten..

0|0
    0|0
    • en mantıklısı 3-4 yas falan olsun aranda en guzelı ılerde sorun olmasın

• Aynen.Maksimum 5 yaş olmalı arada ve erkek büyük olmalı.

• fark etmez o :D ben 30 yasında olsam kucuk olsun ısterım ama sımdı degıl evlenmezsem ılerde

• evlenirim neden olmasın

0|0
    0|0
  • 10 küçük olabilir ama 10 yaş büyük olamaz.

0|0
    0|0
  • 10 yaş yaşlı olan birisiylede evlenmem, 10 yaş genç olanda. +4 -4 benim için uygundur.

0|0
    0|0
    • evet dogru bencede +4 -4 uygun

Kızlar Ne Diyor 4

• hiç çekemem ben 34 yaşında o 44 yaşında evde uyuklayan pinekleyen birisi aman Allahım şekmem birde emekli olursa o hiç çekilmez ama benden 10 yaş fazlada şöle 5/6 yaş küçük olursa ideal olur

1|0
    0|0
    • bende onu soyluyorum gencken sorun olmazda ılerde sorun olur 10 yas cok fazla .. hele erkegın yaslısı hıc cekılmez

• düşün sürekli düşük batarya

• aynen katılıyorum ..

• 10 yda 12 frktmezztn sevdgm adam bneden 12 yaş byk

0|0
    0|0
  • evet evlenirim. yoo baba sefkatiyle alakası yok bence. en azından daha oturaklı olur, ergenler gibi zıpır olmaz.

0|0
    0|0
  • hiçbir şartta evlenmem..sadece benden en fazla 5 yaş küçük olmalı...ama büyük olmamalı.

0|0
    0|0
    • 5 yasa kadar normal bence kadında buyuk olabılır .. 5 yastan sonrası kotu

• ıns olmaz allah gonlune gore versın:)

• amin canım çok sağol:)

Yükleniyor...