Galatasaray taraftarlarını anlamıyorum ??

Drogba ve sneijder transferinden sonra kendilerini ne bilim bayern barça dortmund real mdrid gibi takımlarla kıyaslamaya başladılar hayır anlamıyorum siz cluj bragaya yenilip onları zor yenen bir takımsınız kıyasladığınız takımlar barça dortmund filan sizin yenildiğiniz braga cluja 6-7 atıyor neyin kafasını yaşıyorsunuz siz ?

Güncellemeler:
tamam üst tura çıkın bir şey demiyoruz bizimde gönlümüz çıkmanız taraf lakin takımınızı öyle övüyorsunuz ki sanki barça yani aldıgınız 35 lik drogba ve formsuz sneijder =)) siz dua edinde son kurada dortmund gelmedi şu an bu hayallerinizde yaşdı =))
bırakın yaaa allah askına tamam gsliler kralsınız =)

0|0
5|16

En İyi Erkek Görüşü

• Çok haklısın kardeşim. Bu sene galatasray çok şanslı, ilk olaraka ligde doğru düzgün top oynuyan takım yok. Fenerbahçede Beşiktaşta Trabzonsporda zor bir dönemde Galatasaray ligde alıp başını gitmesi gerekirdi ama en yakın rakibiyle arasında 4 puan fark var. İkinci olarak şampiyonlar liginde gelebilecek en kolay takımlar geldi. Manchester United 2 senedir avrupada çok kötü futbol oynuyor geçen sene gurupları bile çıkamadılar. Bragayı zaten anlatmaya gerek yok koskoca tarihinde bir başarısı olan takım. Cluj desen her sene şampiyonlar liginde 0 çeken takım bu sene 10 puan topluyor. Grubun ne kdar kolay bi grup olduğunu burdan bile anlıyabiliyoruz.. Grupları zarzor geçtiler bu seferde gelebilecek en kolay takım Schalke 04 geldi. Artık diyecek bir şey bulamıyorm.

1|4
    8|10
    • bal bal :DD

• BURAYA YAZILANLARI İYİ OKUYUN ADAM HARBİ BÜYÜCÜYMÜŞ DEMEYİN ÖYLE LAKAPLARI SEVMEM BOZUŞURUZ GALATASARAY 2012-2013,2013-2014,2014-2015,2015-2016 Sezonu Süper Lig Şampiyonu Olacak,Şampiyonlar Liginde yarı finale çıkacağız.

• hadi snde

Kızlar Ne Diyor 5

• Sen gerizekalı falan mısın? Kimse burda Barcelona mı daha iyi Galatasaray mı demedi. Niye bi tarafından uydurup uydurup bi şeyler söylüyorsun?

Ayrıca hadi dengesizin biri çıktı Barcelona mı daha iyi Galatasaray mı dedi diyelim. Bundan sana ne? Seni ne ilgilendirir?

Sen kendi takımına kendi takımının haline odaklan çözüm bulmaya çalış. Sana benim takımımdan, bizim takımımızdan sanane?

6|12
    2|2
  • bızde sızlerı anlamıyoruz ya:)

3|4
    0|1
  • çok saçma gs taraftarları kendini bu takımlarla kıyaslamadı,başta ben olmak üzere.

3|2
    0|0
  • Galatasaraylıyım ben herzaman taraf olduğum şeylerle hava atarım sebep Sneijder değil huyum bu:)

1|3
    1|2
  • drogba neden genç olduğu zaman gelmemiş gs ye veya sneijder sakatlanmadan öncelerde?gs taraftarı bu soruyuda sorsunlar:))

0|1
    5|6
    • emre kaç yaşında 33 webo 32 drogba 34 sneijder 28 haa bide beşiktaşın aldığı niang var oda 33 yaşında kimse drogbaya yaşlı demesin adamın ölüsü iş yapar link al buda yaşlı dediğin adam

• krasiç var sizde demi 7 milyon a alıp yılda 2-3 milyon euro verdiğiniz adam oda sakat değilmiydi ya fenere geldiğinde hala oynayamıyor yazık siz bizle uğraşacağınıza önce kendi adamlarınıza bakın kuyt emre webo bunlarda çok genç sayılmaz hani :)

• fenerli değilim nokta.

Erkekler Ne Diyor 15

• Ben kendi adıma konuşayım bu transferlerle hiçbir zaman senin dediğin takımlarla Galatasarayı karşılaştırmadım çünkü o takımlar bizden her yönden daha iyiler ama Türkiyede en iyi kadronun Galatasarayda olduğunu söylüyorum ve hiçbir takımın Galatasarayın karşısında duramaz bunu sonuna kadar tartışırım

4|3
    1|4
  • çünkü bizim amacımız fener gibi gs yi yenmeye çalışmak, yıl boyunca gs maçına odaklanmak onu beklemek değil, ali sami yen in ve arkadaşlarının takımı kurduğu ülkü olan "türk olmayan takımları yenmek". heralde fenerle kıyaslayacak değildik kadroyu yenmek istediklerimizle kıyaslıyoruz her gs li avrupayı titretmek ister. kıyaslama olayı onları yenmek istemekten kaynaklanıyor, onlarla aynı ayarda olduğumuzu düşündüğümüzden değil ama eğer onlarla aynı ayarda bir türk takımı olacaksa ilerde bunun gs olduğu aşikar bizim ideallerimiz belli.

2|3
    0|0
    • tabi tabi gs olucak kasımpaşayı yenemeyen takım

• Soran tam bir futbol cahilisin. Google'a bi Kasımpaşa Fenerbahçe yaz bakalım Kasımpaşa 2 mi atmıştı 3 mü size :D Ne rezil bi insansın ya :D:D

• snin neyine kız başına futbol yorumu yapmak git örügünü ör sen :D

• Ah ah şakayla karışık galatasaray çok iyi transferler yaptı darısı ileriki yıllarda İNEGÖLSPOR'umuzun başına inşallah <3

1|0
    0|0
  • uefayı super kupayı alıncada oyle dıyorlardı bızım hedefımız kucuk olmaz hele hele takımın basında fatıh terım varsa avrupa vızyonlu bır takımız ve hedfımız her zaman avrupa olmustur ıkı maclı sıstemlerde ne olacagı bellı olmaz drogba ve sneıjder de takıma adapte olursa arenada her takımı yenebılır ve tabıkı kupaya gelınce barcelona varken kımse favorı olamaz bu bır gercek

0|2
    1|0
  • Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Sadece buna güveniyoruz..

3|1
    0|0
    • umarım dediğin gibi olur avrupada elbette başarıya açız

• Galatasaray Türkiye liginin en güçlü takımıdır..barça da ispanyanın ve dünyanın en büyük takımıdr kıyaslanacak tek nokta büyüklük olsa gerek?

2|2
    1|2
    • türkiye ve ispanya ligini kıyaslayamıyorken sen gitmişsin gs ve barçayı kıyaslamışsın:))

• yoo ben kıyaslamadım ki barça bambaşka bir futbol oynuyor ama illa kıyaslamak gerekirse büyüklük bakımından kıyaslanır o da sadece türkiye sınırları içerisinde ;)

• cluj 2 maçtada bragayı yendi sen hangi maçı izledin acaba haa bizim yendiğimiz fenerde limasolu 1-0 yendiğinde şampiyon olmuş gibi sevinmişti

1|2
    0|1
  • abisi gel havaalanında da geçen şene şampiyonlar ligi kupasını tek başına götüren adamı gör yol poğaça paran benden b girişindeyim hadi :D

1|2
    0|1
  • Haklısın dostum. Bir anda ego tavan yaptı. Tamam her alanda kabul ettim. Transfer şampiyonusunuz dedim ama abartmayın. Türkiye'ye göre Galatasaray'ın kadrosu gerçekten çok üst bir kadro. Ama bazı arkadaşlar Gs orta sahası ile Barça orta sahasını bile kıyaslıyor. Senin dediğin gibi Galatasaray-Bayern, Real falan diyorlar.

KURADAN SCHALKE 04 ÇIKSIN DİYE HATİM İNDİRENLER GİTTİ, BAŞKALARI GELDİ SANKİ..

0|1
    2|5
  • kim kıyaslıyoya barçayla dortmundala.yok öyle bişe.onu futboldan anlamayanlar yapıyo.ayrıca dortmundun öyle ahım şahım yıldızları yok sadece takım oyunu sistematik oyunla iyi oynuyorlar tabi sonradan lewandowski götze falan çok iyi oldu o ayrı.

1|0
    0|1
    • çok soru geldi bu şekilde kardeşim ondan söyledim

• hacı imkansız diye birşey yoktur bakarsın barça otubüsü kaza yapar 11 as sakatlanır yedekleriyle kıyasıya kapışırız uzatmalarda falan ona buna çarpar girer yeneriz :D.

• :DDD

• iyi transferler ama uyum sağlayabileceklermi görücez

0|1
    0|1
  • bu sitede yaş ortalaması genelde 17 eeee gslilerin çoguda ergen oldugu için böyle saçma sapan kıyaslamanları yapmaları çok normal ben normal karşılıyorum erngeler sonuçta.

0|1
    4|5
  • fenerin alex yerine aldığı krasic cokmu iyi adamda sneider e drogbaya laf atıyosun kardeş bırak kıskançlığı :D

1|3
    0|1
  • Kıskanmayın lan Galatasaray 2000 li yıllarda bunları yaptığı zaman aramızdaki fark cok açılacak die g.tleriniz tutuştu yine aynı şey olacak diye g.tünüz tutuşmaya başladı hemen kıskançlık senaryoları kuruyorsunuz alkışlayın ulan i*neler.

2|3
    0|1
  • çok ballılar en kolay takımı schalke yiçektler üstüne üstlük adamların en iyi 3 oyuncusu sakatlandı.bunu duyan adamlar barcamı iyi gs mi iyi sorularını sormaya başladılar.Avrupada tabiki başarılı olsunlar isteriz ama bu kadar hava niye

0|2
    5|3
Yükleniyor...