İtiraf et hadi!

Bir sırrını bir yanlışını bir aşkını sakladığın ne varsa itiraf et hadi :)

Ben itiraf ediyorum hoşlanmadığım kızlar ilişkin varmı diye sorduğunda evet diyorum ilişki aşk falan yok oysa :) sıra sizde hadi bakalım ne kadar cesursunuz itiraf edin dökülün bakim :)))

0|0
8|1

En İyi Kız Görüşü

• etraftakilere hiç bişeyi kafaya takmayan çok rahat görünümlü biriymişim gibi davranırım ama içimdeki fırtınaları kimse bilmez hep içime atarım içime atarımmm sonrada hastalıklar peşimi bırakmaz :))

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 7

• itiraf ediyorum en yakın arkadasıma ailesi eğer taktir getirirsen 2.5000 liralik alısveriş yapabilirsin dedi ve bizde sahte karne ve taktir düzenledik :D

0|1
    0|0
    • 2.5000 liraya ne aldınız yat kat villa falan ha :D

• hayır tabikide :D parayı aldık yazlık alısverişe cıkıcaz üzerine biraz daha koyup

• Nasıl yaptınız ve belli ediyor mu lütfen acil cevap verirmisiniz şimdiden çok teşekkürler 😊

• sevgilim sordu bana bisey olsa ne yaparsin diye

hastalanir bende erken yasta ölürüm dedim bidaha baskasiyla olamam dedim

0|1
    0|0
  • sevdiğim çocuk beni seviyo musun deyince ağzımdan hayır çıktı.

0|2
    0|0
    • o kadar yüreğini hoplatmış ne dediğini bilemedin heyecandan galiba

• etrafta bikaç kişi daha vardı ve biranda sordu beklemezdim kendimi hazırlaammıştım :(

• Aynı şeyi erkekler için ben yapıyorum :) kanımın ısınmadığı kişiye var derim :)

0|1
    0|0
  • bir daha böyle poz verme balkondan kendimi atmaya gidiyorum

0|0
    0|0
  • itiraf ediyorum üniversitede dersime giren hocaya deli gibi aşğım :)

0|0
    0|0
  • benden 11 yaş büyük birisini çok seviyorum gerçi onun yazın düğünü varmış :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• Arkadaşlar sınıftan bi kızı sevdıgımı dusunuyorlar sorduklarında hayır dıyorum ama deli gibi seviyorum :)) yine sorsalar hayır deerimm

0|1
    0|0
Yükleniyor...