Labrador mu, Rottweiler mı?

Geçen günlerde Akita mı, Rottweiler mı diye sormuştum ama şimdi biraz daha araştırıp daha çok bilgi sahibi oldum. Rottweiler benim yıllardır hayalim ama Labrador'u büyütmek daha kolay, Golden ile aynı ırktan, her şeyi aynı ama ben yanımda boş boş köpek gezdirmek, sadece oyun oynamak istemiyorum. Biliyoruz ki dışarıda Polyannalar dolanmıyor, ben kendimi korumak istiyorum. Rottweiler da görünüm olarak sert olduğundan kimse yaklaşamaz diye düşünüyorum. Bir de annem var, geçen gün barınağa gittiğimizde Rottweiler onu ürküttü, Labrador istiyor. Onu ikna etmek kolay ama sizin görüşlerinizi almak istedim.

• Rottweiler al.
    67% (8)73% (11)70% (19)Oy Ver
  • Labrador al.
    33% (4)27% (4)30% (8)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
4|8

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• Rottweiler al.

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Köpeğin işi korumaktır.. Sen anladın onu.

1|0
    0|0
  • Labrador kız için daha sakin tipli bir köpeğe benziyor :)

1|0
    0|0
    • Ama ben sakin bir insan değilim ve sakin bir köpek istemiyorum. Bana göre köpek almanın amacı koruması. 😃

• o zaman sivas kangalı al pitbul kadar saldıgan ama pitbuldan zeki çünkü pitbul kendi kafasına göre saldırıyor ama kangal sahibine bişey olmadan saldırmaz

• Yok ben bu 2 seçenek arasındayım

• alışır annen yavru alın zamanla farketmez bile görüntüsünü.
    dedigin gibi labrador nedir aldınmı rottweiler alcan :D

1|0
    0|0
    • Zaten aynı ırktan ama araştırmalarıma göre Labrador'un koruması ve bekçiliği Golden'a göre bir tık üstte. İkisi de sevmediğim cins ama katlanmak zorundayım. 😒

• ama saglam bakarsan labradorda rottweiler kadar saglam olur genlerine ve beslenmesine baglı

• Bunların eğitimleri var, bodyguard eğitimi diye bir şey görmüştüm izlediğim videoda, Labrador da öyle olabilir diyorsun?

• Labrador

1|0
    0|0
  • Rott besledim ve rott diyorum

1|0
    0|0
  • reitreiwer adı onun

0|0
    0|0
    • Labrador Retriever'dan mı bahsediyorsun, Rottweiler'dan mı? Yotum atmadan önce açıp baksaydın.

• Kangal al :D

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Rottweiler beslemiştim çok cana yakın bir köpekti çok seviyorum sarılıp uyuduğumu bilirim evim müsait olsaydı yine beslerim :)

1|0
    0|0
    • Onlar uykudan uyanınca halüsinasyon gördüğünden sahibine saldırmıyor mu ya? Köpek eğitmeni bize sıkıca tembihlemişti

• hiç saldırgan bir tarafını görmedim sadece yabancıların eve gelmesi konusunda biraz hassastı yabancı biri gelince çok havlıyordu okadar ama saldırma olayı hiç olmadı gerçi benim beslediğimde baya yaşlı bir köpekti 2 yıl bende kaldıktan sonra öldü

• Teşekkürler

• çok harika köpek rottweiler mükemmel bir duruşu var çok asil

1|0
    0|0
    • Karakteristik özelliklerini de bilerek mi onu almamı söylüyorsun?

• yani ben aşık olduğum için o köpeğe görüşümü bildiriyorum o köpek diğer köpeklerin içindeki en asil köpektir rengiyle duruşuyla cesaretiyle bence bir numara

• ...👍...

• rottweiller

1|0
    0|0
Yükleniyor...