Böyle fizik için ne yapmalıyım (resimli)?

Böyle fizik için ne yapmalıyım (resimli)?

Balık et sevmiyorum. Napıcan böyle olup çok kötü gorunuyor demeyin ben öyle olmak istiyorum.
Boyum 160 kilo 54
Ne kadar sürede ve nasıl yaparım?

0|0
26|49

En İyi Erkek Görüşü

• Bu ne ya yapma gözünü seviyim özene özene buna mı özendin. Kadın bildiğin çöp, kürdan... olacaksan şu hatun gibi ol da ağzımız açık kalsın:) https://www.youtube.com/watch?v=6mV-c3u2KAQ

0|0
    0|0
    • Hey maşallah be bir gün böyle olmak dileğiyle

• Amaaan ele gelcek deyiminin bokunu çıkarıp her bir tarafımızdan löpür löpür yağ sarkıtmaktan iyidir
      Ayrıca toplu taşıma araçlarına kilolulari almasinlar! Lütfen ya da iki kişilik para versinler ayhhh atarlandim

En İyi Kız Görüşü

• Kilon boyuna orantılı değil zaten. Bide balıketliysen daha kilolu durursun. Bence 47-48 kiloya felan düşmeye çalış ve spora başla

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 48

• Yemeden sicman lazim

10|1
    0|1
  • Diyet spor şart

0|0
    0|0
  • bende böyle kızları seviyorumm

2|0
    0|0
  • 15 yaşında oğlan çocuğu olman lazım

0|0
    0|0
    • Neden oğlan? Anlatsana biraz

• Valla bizim evde var ergenliğe girmiş erkek ama hiç de zayıf felan değil yani

• sende öyle ol işte kemik olma

• Zaten öylesin.

0|0
    0|0
  • çok zor be gülüm

0|0
    0|0
  • Bunu ancak koşu vs şeklinde spor değilde tüm bölgeler için ayrı ayrı kardiyo yaparak verebilirsin.

0|0
    0|0
  • bunun gibi olması için şans laızm

1|0
    0|0
  • mankenler belleri zayıf olsun diye bağımsız omurlarını aldırıyolar böyle bir vucuda sahip olmak için spor yapmana gerek yok çunku spor yapılarak yapılmış bir vucud gibi görünmüyor daha çok alınan kalori azaltılarak yapılmış bir vucud gibi bence böyle olmak yerine spor yaparak bunlardan çok daha güzel bir vucuda sahip olabilirsin spordan kastım günde 1-2 saat koşu ve biraz mekik ile çok daha düzgün bir vucuda sahip olabilirsin

0|0
    0|0
  • iğrenç bir sıfır beden olmak için yaşamını devam ettirmene yetecek kadar beslenip, düzenli spor yapıyorsun, bitti.

0|0
    0|0
  • Bu Çok Zayıf Saglıklı Durmuyor

0|0
    0|0
  • bende boyle kızları begenemıyorum, bogazını tutamayıp habıre götüren selülitli kızlar karalar anca boyle guzellıklerı.

0|0
    1|0
  • genetik önemli

1|0
    0|0
  • seks..

1|0
    0|0
  • Cidden berbat iğrenç öğk

0|0
    1|0
  • 50-52 kilo ol cildinde beğenmediğin pürüzler lekeler varsa düzenli kese attır hamamda

cilt bakımı yaptırmakten daha iyi sonuç alırsın kese attırarak

0|0
    0|0
  • Boşver kilo al daha iyi!

0|0
    1|0
  • fitnesss

1|0
    0|0
  • 4-5 kilo ver olursun.. ;)

1|0
    0|0
  • Bende kupkuru kemik gibi kız sevmiyorum

0|0
    0|0
  • Doğuştan gelen bisey

1|0
    0|0
  • çalışırsan yaparsın diyet yap spor yap yürü her sabah felan olursunda bacakları çok ince bu kzın dokunsam kırılacak bence böle olmanı istemem

0|0
    0|0
  • kardio yap şu ana kadar sana en çok kilo aldıran besini düşün ve onu hayatından çıkar

1|0
    0|0
  • Spor yapacaksin yediklerine dikkat edeceksin hepsi bu

1|0
    0|0
  • Cok itici bir gorunum

0|0
    1|0
  • 45 lerevdusmmelsn cokbzayif bunlar

0|0
    0|0
  • Ya yapma bu cok zayif senin olculerin iyi kendine eziyet etme

0|0
    1|0
  • fotodakı kızın bacagı kadar boyun var öyle olmana ımkan yok.

0|0
    0|0
  • ekmeği kesecen spor yapacan.

0|0
    0|0
  • halı saha maçın yap bizim kalede yer var gel istersen :)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    18

Kızlar Ne Diyor 25

• Çok zayıf bu :/ Günde 12 bin adım şart. İnternetten diyet şeysine bak bence

1|1
    1|0
  • Oncelikle kilonun standardin biraz altinda olmasi lazim.. 45-46 civari.. Yani bir on kilo vermen gerek.

1|0
    0|0
  • Ya çok zayif bence

0|2
    1|0
  • Bende boyle istiyorum orantilarimizda cidden tam ayni ben bunun icin nerden baksan bir +5 kilo vermmiz lazim

1|0
    0|0
  • Spor yap iste. Yediklerine de dikkat et

2|0
    0|0
  • Benimki böyle yesem de kilo almam şükür ama bence spor yapmalısın ve mekik çek

0|0
    0|0
  • İğrenç bir fizik bu kadın dediğin azcık toplu olacak üflesem uçar la bu

0|2
    0|0
  • Boyum 180 ve 53 kiloyun kesinlikle ama kesinlikle tavsiye etmiyorum kacan kucuk oluyor belin ice guzelde cok zayif bende yemeyip kilo almayanlardanim denemedigim ilac vs kalmadi baliketliler hem seksi hemde daha guzel boyle fizik inan cok kotu daha fazla yardimci olmami istersen ozelden yazabilirsin

0|1
    0|0
  • Benim vücudum

1|2
    0|0
  • bence çok güzel görünüyor böyle olmanın sırrını bulursan bana da söyle.

0|0
    0|0
  • Ohha cok guzelmis 😍😍😍😍

1|0
    0|1
  • Spor lazim ama bacak boyu uzamaz oyle

1|0
    0|0
    • Bir de o var ama artık 160'a nasıl olcaksa :D

• Çok çirkin kız bunlar

0|0
    0|0
  • Boyle olmak icin sakin imrenme. cunku o kemikler gercekten basa bela. bende var bizzat ve surekli bir yerlere carpiyorum o kemikleri 😳

0|0
    0|0
  • 1.60 boyunla boyle hayatta olamassin guzelim. Benim boyum 1.75 kilom 54 ben bile bunun kadar zayif degilim sjsjdkkdsm

0|0
    0|0
    • Senin boyun 175 ustune 54 kiloysan zayifsindir bence ya da boyunu/ kilonu yanlış olcuyosun?
      Ama 160'ta böyle fiziğin nasıl olacağı konusunda şüpheliyim :D

• Ve sen zayiflayip bu kiz gibi oldugunda 'minyon' olursun citi piti kucuk gosterirsin😁

• Haa olabilir ya genetik de önemli sonuçta olsun olabildigimiz kadarını yapariz.

• Napicaksin böyle fiziği dümdüz

0|1
    1|0
  • Ekmek yeme sekeri kes cikolatadan uzak dur bol su ic bide spor tabi ulasirsin :D

1|0
    0|0
  • beğenmedım bu ne ya

0|2
    1|0
  • Genlerde onemli ayrica nerden bakarsan 3 4 senelik duzenli spor yatiyor bu vucudun altinda

1|0
    0|0
  • fazlasıyla spor şekerden ve hamurdan uzak bir hayat

0|0
    0|0
  • Açlıktan nefesinin çıkması gerekiyor!

0|0
    1|0
  • Az ye cok su

1|0
    0|0
  • benimde boy 160 kilo 56. önce 50 kilonun altına düşmelisin. boyumuza göre böyle incecik olmak için 50 kilo fazla. 48 falan. diğer yandanda spor yapmalısın. karnını düzleştirmek bacaklarını inceltmek için

0|0
    0|0
  • benim de çok hoşuma gidiyor bende böylee lolmak isterdim sanırım 45 kilo falan olmangerek ama oda sağlık açısından iyi değil diyolar

0|0
    0|0
  • Kemiklerin kalınsa zaten boyle olamazsın. İnceyde de cook ugrasman lazım.

1|0
    0|0
Yükleniyor...