Bütün Akrep erkekleri aynı mı?

bütün akreplermi aynı anlamıyorum yoksa bütün erkeklermi kız arkadaşını bu kadar sıkıyor.. erkek arkadaşım facemi dondurdu aşk paketi yaptrdı kimseyle konuşamıyorum neymiş çok ekleyen oluyomuş ve aramız bozuk mesajda atmadı ne olucaakk..

0|0
7|7

En İyi Kız Görüşü

• kısıtlayıcı tiplere sinir oluyorum ha tamam ekleme der ama kapattırmak ne demek ya sanki kölesi var karşısında.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• adam haklı beyler dagılın! seni ve diger yüzde 5 lik dilime giren kızları tenzih ederek konusuyorum valla türkiyedeki kızların geri kalan kısmının dıstan gorunumu dısarıya gorunumu olnmasada içi o... ondan dolayı kızı ne kadar erkeklerden izole edersen o kadar için rahat olur. Haaa erkeklermi bu oran %99 ondan dolayı oda sana aynı seyi yapıyorsa bi sorun yok

0|0
    0|0
  • esin bende akrep burcuyum 1 kasım :) bunu bu kadar takma kıskanması normaldir kavga edip tartışmayın :) sen bişey yapma erkek bişey yapsın o konuşsun :)

0|0
    0|0
  • çocuk seni kızkanıyo bu normal

0|0
    0|0
  • akrep ler cok kiskanir kiskanirim ama guvenirsem o kadar sikmamm

0|0
    0|0
  • 1_) Burçlar saçmalık

2_) Facabook' u hayat damarı yaptınız gitti.

3_) +13 oluverin artık.

0|0
    0|0
  • bende bundan yanayım nolmuş, tabiki ekleyen olur kıskanırız biz akrepler olarak ne diyorsa yap

0|0
    0|0
    • tamam ama dordurdum zaten neden mesaj atmıyo neden uzatıyo kii

• evet düşüncelerin içinde teşekkür ederim :)

• rica ederim her zaman hazır ve nazırım :)

• erkeklere yüz veiryosunuz sonra tepenize çıkıyorlar

0|0
    0|1

Kızlar Ne Diyor 6

• Bu kadar sıkması seni çok daraltır ki evlendiğinizde önüne geçemezsin bence ona ya aynısını yap yada ona anlat ilişkimizin yıpranmaması için bana böyle davranma falan de. Erkeklerin çoğu aynı şey gerçeği ama ne yaparsın bizde öküz sevmek emir :)

0|0
    0|0
    • zaten bu konuda anlaşmıştık ama okuldan dürtenler olunca çok sinirlendi ve sıkıldım artık nefret ediyorum senden dedi bende nefret ediyosun işin ne ? dedim ve çıktım bir dahada konuşmadık

• herşeyi söylüyo sonra pişman oluyo

• Bazı sözler oyuncak değildir söylendiği zaman iz bırakır olgunlaşmamış erkekle bir yere kadar :) Pişmanlığında bir sınırı vardır. Detaylıca düşün :) Kolay gelsin..

• Çok yüz vermeyin sunlara ya.Hayatına bu kadar müdahele etmesine izin verme.

3|0
    0|0
  • bütün akrepler aynı hepsi kıskanç ben de öyleyim çünkü :D

0|0
    0|0
  • sen şimdi her istedigini yap böyle yap...sonra tam istedigin gibi bi kız oluncada senden sıkılsın;)

0|0
    0|0
  • seven insan kıskanır derler ama bence güvenmeyen kıskanır.

0|0
    0|0
  • iyi yapmis..erkek dedigin boyle olur

0|0
    2|0
Yükleniyor...