Spor yaparak selülitler yok olurmu?

bu durumu gizleyecek yada utanacak halim yok.yapısal olarak zayıfda olsam yağlı yemesemde asitli içmesemde bendede var.peki bu olay hangi sporu yaptığımızda azalır kardioda bisiklet veya koşu bantımı corss makinesimi.yoksa sadece jimlastik pilateslemi daha hızlı yokolur veya azalır.

Güncellemeler:
cross makinesinin adını yaznlış yazmışım pardon

0|0
2|8

En İyi Erkek Görüşü

• Öncelikle şunu belirteyim hali hazırda var olan selülitlerin spor yaparak yok olup olmadığını bilmiyorum ancak oluşumu nasıl engellenir bundan bahsedersem sanırım size faydası olur. Bildiğiniz gibi selilüt sadece kadınlarda var olan bir durum erkeklerin böyle bir sorunu yok bu yüzden buradan girelim konuya. Erkeklerde en fazla kas dokusunun bulunduğu bölge bacaklardır. Dolayısıyla en güçlü bölgedir. Güçlü olmasının nedeni erkek vucudunun genelde kadın vucuduna oranla daha ağır olması buna bağlı olarak erkeklerin kas gelişiminin bu bölgede kendiliğinden hiç spor yapmadan olması. Yani sizin yapacağınız iş tamamen bacak bölgesinde kas dokusunun miktarını azaltmak yağ dokularını eritip sıkılaştırmak olmalı. Bunun için iç bacak, dış bacak yan bacak ve kasık çalıştırmanız gerekiyor. Bisiklet ve kardiyo bir miktar bacak çalıştırır ancak istediğiniz sonucu vermez. Bunları çalışın ve şu linkteki hareketleride antremanınıza ekleyin. link link

0|0
    0|0
    • çok teşekkür ederim sağolun

Erkekler Ne Diyor 7

• önemi yok selülitler bisiklet ilede kosmakta iyidir Dr. Ender Saraç'ın tedavisi link ve egzersizler yapabilin boyle link boy kilo kaçtı

0|0
    0|0
    • kilo 47 boy 1.62

• anladm aslında zayıfsın daha cabuk yok edersin selülitlerini linklerdekini yaparsan

• bacak bel karın cardio yeterlı. ama pilates en faydalısı

0|0
    0|0
  • Aerobik egzersizler sadece zaman ve enerji kaybı yaratır

Anabolik egzersizlerle kaslara şiddet uygulayarak düzgün bir görünüme kavuşmak mümkün

0|0
    0|0
  • bacak çalıştır fayda eder

0|0
    0|0
  • bacaklardaki selülitleri bisikletle azaltabilirsin bence

0|0
    0|0
  • sporla yok olmayacak fazlalık yada kusur yoktur.

0|0
    0|0
  • Bogazını tutman lazım...

0|0
    0|0
    • yukarıdaki yazıda ne yazıyor aşırı yerim diye bir ibaremi var.soruyu iyi oku ona göre yanıtla lütfen yada yanıtlama

• Arkadaşımmm ben sana diyorum ki selulitten kurtulmak istıyorsan az yemek ye cok yedıgınden demıyorum az yıyorsan daha az ye dıyorum...

Anladın mı ?

• azında azını yiyorum o derece.okadar zayıfımki hatta.sağol yinede

Kızlar Ne Diyor 2

• Plates candır diyorum başka da bişi demiyorum ...

0|0
    0|0
  • bir arkadaş baya su içiyor hiç selülit yok. sanırım suyla alakalı.

0|0
    0|0
    • aslında evet ya ben az su içerim baya

• ben de az içiyorum ama artık çok içeceğim çünkü kızın hiç selüliti yok günde 2-3 litre su içiyor :D

• valşa başarı yani 2 3litre

Yükleniyor...