Kızlara soruyorum… Barda yalnız takılan hoş çocuğu gördün ne yaparsın?

Arkadaş grubunla gittiğin bi eğlence mekanındasın, yanında kimse olmayan, yalnız başına takılan, sakin, dikkat çekmeye çalışmayan hoş bi çocuk var, ona şans vermen için ne olması lazım? Onun orada yalnız olması itici bi unsur mu? Yanında en azından bi arkadaşı mı olmalı? Kızlar cevap versin, bu yalnız kovboya ne kadar şans verirsiniz? Onun dikkatini çekmek için bir şey yapar mısınız? Kendiliğinizden muhabbete girer misiniz yoksa ondan mı ilk adım beklersiniz?

Güncellemeler:
-------İlk adımı sen atsan ne yaparsın? nasıl dikkatini çekersin ?

0|0
9|2

En İyi Kız Görüşü

• ne kadar begenırsem begeneyım yanına gıtmem , göz kontağına gecerım karsılık olursa bakısırız sonra o gelır zaten

0|0
    0|0
    • yalan söylüyorsun yalannn :))

• evet oyle oldu ama öyle tipler oluyor ki inan insan kaba olurmuyum dıye düşünmüyor bıle

• her türk erkeğinin yapabilecegi bi hata.. bu hataya düşmeyeniyle karşılaşırsanız paylaşabilirsiniz..

Kızlar Ne Diyor 8

• Barda ne işim var ? :D

0|0
    0|0
    • genel sordum ama dikkat ederseniz sadece başlıkta bar deniyor.. cafe vb de olabilir önemli olan konunun özü :)

• Hoşsa zaten bütün kızlar süzüyodur çocuğu. :)) ama gelip ilk adımı onun atması gerek.

Tabi biz şuana kadar olumlu yanıt vermedik. Olumlu yanıt veren kızlar muhakkak vardır :)

• :D ilk adımı atmayı ögrenmeli bu çocuk.. :)

• ne bakarım nede sans verırım..kısmetımse olur:)caba sarfetmeye gerek yok..ayrıca bır bayanın agırlıgı olmalı .ilk adımı erkek atmalı kesınlıkle...

0|0
    0|0
    • peki bakalım madam.. öyle olsun.. belkide o utangaç çocuk hayatının erkeği ama ikinizde geri durdurğunuz için öyle kalın ozaman siz :)

• allah korusun ya utangac olmasın yoksa evde kalırım ben:)

• :) amin

• parende atıp dikkatini çekmeye çalışırım :D

0|0
    0|0
  • yalnız takılması bir düşünce yaratmaz kafamda. her şey olabilir efkarlanmıştır insanlardan sıkılmıştır vs. hoşlanmışsam ara sıra bakarım ama gerisi gelmez

0|0
    0|0
    • anladım.. ozman bu çocuk nekadar hoş biri olursa olsun o adım atıcak yani sanırım öylemi sence de :)

• peşinden gelme olmaz sanırım:D kızdan hoşlanmışsan gidip yanına merhaba diyerek konuşmaya başlamalısın. biliyorum çok sıradan bir yol ama inan bana en mantıklısı kız senin kibarlığına ve doğallığına dikkat edecektir konuşurken. eğer senden hoşlanırsa devamı gelir. eğer normal biriyse istemiyorsa kibarlıkla geri çevirir. eğer normalse ama dikkat edersen:D benim başıma böyle bir şey gelmedi ama gelseydi diye düşünerek cevap verdim kolay gelsin sana:)

• thank you miss jacky ;)

• bar da yalnız takılan birini görme ihtimalim bir milyonda bir

0|0
    0|0
    • o milyonda bir olan yanlız kovboydan hoşlansan veya o seni kesiyo olsa?

• bazen zor olmak iyi olmuyor ama yapı meselesi :D

• :)) sevgiler sayın "verbanadüşlerimi"

• kaybeden edebiyatı yapıp kız tavlama derdindesin sanırım.

0|0
    0|0
    • burdan kız tavlama derdinde değilim inanın :) ama tiyo almak istiyorum :):) ;)

• üzülüyorum bazen bu hallerinize.

• yanlış anlamayın.. açık konuştuğunuz için bu konuda da sizden fikir almak istemiştim.. sonuçta bilgi amaçlı bi girişim bu bizimkisi.. eyvallah bacım

• hoslanirim ondan..uzakdan bakip bakip dururum..belki ask acisi cekiyordum garibim.:)))))

0|0
    0|0
    • e peki o senle tanışmak istiyosa nolcek? ne yapması lazım?

• yalnis taHMIN..ben yay burcuyum

• :))

• hiçççççççç şans falan vrmm

0|0
    0|0
    • ne düşünürsün onun hakkında? nasıl biri oldugunu varsayarsın aklında?

• bi erkekle konuşmadan ne kdr yakışklı oursa olsun onu hoş bri olrk bulmm ki sorunlu bi tpde olablr ewet bnları dşünerek gtamam yanına bkmm ble taklsn azcık gider nasıl olsa :)

• hmmm.. anladım..

Erkekler Ne Diyor 2

• bu göz flörtünden sonra yanına gitme olayı Türkiye sınırı dışında aşırı derecede normal bi durum. ama burada biraz zor iki taraf da çekinir, bakılır bakılır daha sonra herks yoluna gider :)) ha oldu mu olmuştur bende de olmuştur ama gene de riskli :)

0|0
    0|0
  • bakıştığın kızla konuşmaya filan gitme dostum. ben sana mı bakıyorum deme olasılığı çok yüksek. delinin teki çıkarsa bağırıp çağırabilir herkese rezil olursunuz, birde mekandan atılırsın. 2. olay başıma geldi, tecrübe ettik yani. yanına yaklaşıp dans ediyorsa veya wc ye giderken sürekli sana bakarak yanından geçiyorsa yani yarım saatte 3-4 kere yanından geçerse o zaman muhabbete girebilirsin.

0|0
    0|0
    • hmm.. anladım dostum.. sadece baktığı için şans verme ihtimali az.. illaki bi şekilde belli etmesi lazım abi haklısın.. ;)

• ok

Yükleniyor...