Sabah mı Akşam mı?

Hangisi daha etkili olur spor da
sporu akşam mı sabah mı yapmalı?

• sabah
    62% (15)72% (21)68% (36)Oy Ver
  • akşam
    25% (6)21% (6)23% (12)Oy Ver
  • bence
    13% (3)7% (2)9% (5)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
5|20

En İyi Erkek Görüşü

• Sabah kahvaltını yapacan 1 saat sonra spora başlıyacan. Antrenman sonrası 1 saat birşey yemiyecen sadece elma ve su iç. Akşam yaparsan metabolizman hızlanır gine uykunda yağ yakarsın ama sabah yaparsanda gine aynı etki gün içinde yağ yakımı sağlanır sana kalmış. Not : Yağ olarak sadece zeytinyağ, canın çikolata çektiğinde ise sadece bitter çikolata ye. Benden sana bir altın tüyo.

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 19

• bence farketmez

1|0
    0|0
  • sabah da akşam da :D

1|0
    0|0
  • Ben gece 5 sabah 8 arası koşuyorum

1|0
    0|0
  • Sporun Vakti Olur mu?

0|0
    0|0
  • Sabah sporu. aksam vucut dinlenmeye gectigi icin zarari olur

1|0
    0|0
  • Öğlen.

0|0
    0|0
  • Sabah daha çok yağ yakmak için daha etkili diye biliyorum

1|0
    0|0
  • sabah daha mantıklı aç karınla

1|0
    0|0
    • Hiç o şekilde spor yaptın mı sen kardeşim? Denemediysen de yapma sakın.

• @siyah-yaka yaptım ve çok daha etkili olduğu konusunda ısrarcıyım

• Bayılır kalırsın kardeşim çok sağlıksız bir durum 16 yaşından beri düzenli spor yapan biri olarak söylüyorum bak bunu.

• Sabah. Ve bunun da ayrintisi var. Kahvaltidan once ve sonra spor yapan denekleri ayri ayri 3 ay izlemisler. 3 ay sonunda kahvaltidan once spor yapanların vücutları çok daha hızlı ve iyi şekle girmiş. Bu bir deney sonucu. Sporunuzu kahvaltidan once yapin lütfen. Antrenman sonrası protein karbonhidrat vs. bu gibi besin maddeleri onemlidir.

0|0
    0|0
  • sabah ^^

0|0
    0|0
  • sabah yaptığında daha dinc olursun hareketleri falan düzgün yaparsın ama akşam yaptığında özellikle uyumadan birkaç saat önce akşam büyüme hormanu salgısı daha fazla olur

0|0
    0|0
  • kilo vermek için sabah formda kalmak için akşam

0|0
    0|0
  • sabah

0|0
    0|0
  • Sabah yapilmali. Zindeyken yaptigin spor daha saglikli bir gune baslamani saglayabilir :)

0|0
    0|0
  • Sabah vakit oluyor mu.

0|0
    0|0
  • sabah iyi derler ama salonda yapıyorsan fark etmez bence neresi uygunsa en mantıklısı

0|0
    0|0
  • Hem sabah hem akşam yapmak isterdim imkanım olsa fakat ben sabah yapmayı daha çok seviyorum

0|0
    0|0
  • Ünlü yarışmacılar gece 3 spora gidiyolar

0|0
    0|0
  • Sabah 4 Km Akşam 5 Gibi 4 Km Günlük 8 Km Koşuyorum Diyette Sabah Akşamda Yapılabilir Diye Düşünüyorum :)

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Ben sabah 5 de kalkıyorum sırf bu yüzden iş çıkışı halim kalmıyor diğer türlü

1|0
    0|0
  • Sabah spora çıktın açsın eve girdin yemek yiyorsun gene bir bozukluk oluyor ama akşam yemekten sonra çıkmak daha mantıklı geliyor bana göre ama sabah sporlarını severim

1|0
    0|0
  • Kendimi mutlu hissettiğim zaman

0|0
    0|0
  • Tabiki sabah

0|0
    0|0
  • sabah

0|1
    0|0
Yükleniyor...