En büyük hayel kırıklıgınız nedir ?

içinizde ki hayel kıtrıkları nelerdir ? hayel kırıklarınızın üstesinden nasıl geldiniz ? bazen bu hayel kırıklıkları sayesinde yıkıldıgınızı hissediyormusunuz ?

0|0
9|9

En İyi Kız Görüşü

• bırıne asıktım epey bı zaman sonra onu baskasunka gordum hayatımda yasadıgım en buyuk hayal kırıklıgı o oldu

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• Geçen sezon altaya yenildiğimiz an :(

0|0
    0|0
  • bi kız vardı eski çalıştığım yerde. sürekli beraber takılırdık,dışardada gizli gizli buluşurduk.çok sıcaktı bana karşı.ben ondan hoşlanıyordum. ama söylemeye de cesaret edemiyordum. ama onunda bende hoşlandığını sanıyordum. bir gün yanıma geldi.ben birinden hoşlanıyorum dedi.aha dedim ben açılamadım o açılacak:)başka bir çocuğun ismini verdi ve çıkmaya başladık dedi.bende seni de s...m kadafımı da s...m dedim.ama yıkılmıştım yani.

0|0
    0|0
  • üniversitedeki eğitim sistemi.

0|0
    0|0
  • "hayel" kırıklığı ne lan?

0|0
    0|0
  • Hiç hayel kırıklığım olmadı, ama hayal kırıklığım oldu çokça.

1|0
    0|0
  • hayal kırıklıkları bir daha hayallerimin peşinden koşmam gerektiği gerçeğini öğretti.

0|0
    0|0
  • öyle büyük bi hayal kırıklığım olmadı

0|0
    0|0
  • herkesi kendim gibi saf sanmam ooldu hep

0|0
    0|0
  • (08.02.2013 - 14:10 da geldi mesaj)

Az önce 1 haftalığına yanıma gelecek olan sevgilimin regl olduğunu yazan mesajı okumam oldu...

0|0
    0|0
    • Buda benim çektiğim mesajdır üzülerek

"Olsun sevdiğim biz birbirimizi seviyoruz. Beraber uyumayı seviyoruz. Birbirimize dokunmayı sıcaklığı hissetmeyi... Biz sevişmeyide seviyoruz ama sevişmek sadece yemekten sonra yenilen bir tatlı gibi bizim için. Yediğimizde mutlu olduğumuz yemediğimizde birdahaki sefere yeriz diyebildiğimiz. Üzülme bitanem..."

Kızlar Ne Diyor 8

• "Dünyadaki bütün erkekleri abim / babam gibi sanmak."

12 yaşından sonra genelinin kısa boylu ve aklının da kısa olduğunu anlamıştım.

0|1
    0|0
  • En büyük hayal kırıklığım hiç gitmicekmiş gibi gelenlerin hiç gelmemiş gibi kolay gidebilmeleri.

1|0
    0|0
  • beni sevdiğinden emin olduğum biri vardı. ama sonra tüm inancımı yıktı. hayal kırıklığından geberiyordum. başka biriyle çıkmış. bak aklıma geldi yine sinirlendim.

0|0
    0|0
  • beni seviyor sanıyordum ama ben değilmişim bi yanlış anlaşılmaymıs üstesinden nasıl geldim zamanla yeni insanlar girdi hayatıma atlatmak için özel bi çaba sarf etmedim

0|0
    0|0
  • En büyük hayal kırıklığım dondurma kutusundan çıkan salça olmuştur :/

0|0
    0|0
  • Aldatıldıgımda büyük bi şok ve hayal kırıklıgı yasamıstım..

0|0
    0|0
  • bir hayel kırıklığım yok ama hayal kırıklığım olabilir. düşünmem lazım.

0|0
    0|0
  • esim icin ülkemden, ailemden, arkadaslarimdan ve okulumdan vazgectim...karsiligini hic alamadim. keske hic evlenmeseydm. nekadar safmisim...

0|0
    0|0
Yükleniyor...