Sizce şu an en güçlü takım hangisi?

arkdaşlar en son transferlerden sonra sizce şuan en güçlü takım hangisi?

• Fenerbahçe
    19% (6)29% (10)24% (16)Oy Ver
  • Galatasaray
    71% (22)63% (22)67% (44)Oy Ver
  • Beşiktaş
    10% (3)8% (3)9% (6)Oy Ver
  • Trabzonspor
    0% (0)0% (0)0% (0)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
10|13

En İyi Kız Görüşü

Kızlar Ne Diyor 9

• tabıkı galatasarayy

3|4
    1|1
  • Gsli arkadaşlar bi ricam var cuma günü sevaptır azıcık Fbye oy atında çene yapsınlar kjdfskjfskjfsfslk

6|4
    2|1
  • Bütün hatlarımızla çok güçlüyüz.. GALATASARAY..

4|4
    0|1
  • Biz susuyoruz anketler konuşuyor.. Hep GalataSaray çıkıyor o ayrı.

3|5
    1|1
  • Sence'si bence'si yok bu iş işin. Açıkça belli zaten. Galatasaray.

1|4
    0|0
  • Beşiktaşlıyım ama şu an hiçbirisi güçlü değil.geçen hafta 3büyüklerin 2si berabere kaldı,1i yenildi.anadolu takımlarına yeniliyorsan gücün nerde?

0|1
    1|1
  • çok koyu bir FENERBAHÇE'liyim.

ama yapılan son transferlerden sonra, şuan ligin en kuvvetli takımı 6alatasaray ne yazıkki.

1|2
    2|2
  • fenerbahcee

2|0
    2|3
    • yürü git, yürü git :)

• yürü git :))) biz her yerdeyiz :))) oraya da gelicez bu sefer kupayı almış bir şekilde :)) bak yaşın daha genç, gel küçükken doğru kararı ver sen de mutlu OL :))

• yürü git :)) :)))

• fenerin her hali galatasarayı kadıköyde yener. (en kötü halimizde bile yendiğimiz günleri iyi bilirler)

2|1
    4|4
    • benim babam senin banaı döver gibi olmuş :)))) :))))))))

• la bir türlü fener yenemiyor bir de semihe noldu garibim yıllardır o kulübeden çıkamadı :D ahahaha bari işe yarayan oyuncular alın :D

• Valla en son ne zaman yendiğinizi ben unuttum :D En son skorlar 2-1 3-2 3-0 3-1 falandı hepsini de biz yendik avut kendini sen :D

Erkekler Ne Diyor 13

• GALATASARAY GALATASARAY GALATASARAY. Drogba da yola çıkmış. !

7|6
    3|1
  • Galatasarayın karşısında durabilecek bir takım yok Galatasaray puan verse bile gider Anadolu takımlarına verir o da rakibi önemsememekten kaynaklanıyor büyük maçlarda bu sene Galatasarayın hep galip geldiğini biliyoruz şuan Galatasarayın hem orta sahası hemde forvet hattı diğer takımlardan çok daha güçlü.

3|3
    0|1
  • 4|3
    0|0
  • İNEGÖLSPOR fena geliyor haberiniz olsun, tokatı 2-0 devirdik, ver elini PTT bank asya ve sonrasında süper lig! Ama sonuçları görebilmek için Galatasaray dedim bakalım. :)

1|1
    0|0
  • Tabiiki Galatasaray. Soru mu bu ?

5|3
    5|1
  • 2. yarı en iyi kadro galatasarayda ama en güzel futbolu kasımpaşa oynuyor

1|1
    0|0
  • ç.kale dardanel

1|0
    0|0
  • Fenerbahçeli olmama rağmen, son iki transferde Galatasaray'ın çitayı yükselttiğini düşünüyorum. Fenerbahçe'de yerine oturmayan şeyler var. Yoksa kadro yapısı olarak samimi söylüyorum Galatasaray'ı duman edebilecek güçte. Bunu bildiğimden dolayı şu anda Galatasaray'az verdim. Drogba'dan bir şeyler bekliyorum :)

0|0
    1|0
  • Fenerbahçe tabiki

4|0
    5|5
  • Fenerbahçe <3

4|0
    5|5
  • anketle falan olacak iş değil.. Türkiye'deki en çok taraftarın fenerbahçe'de olduğunu herkes biliyor (galatasaraylılar hariç, onlar yediremiyor bu istatistiği kendilerine)

2|0
    7|6
  • Fenerbahçe tabisi

3|0
    5|5
  • 1461 e yenilen takımmı en iyisiymiş?

0|0
    4|6
Yükleniyor...