Kadınların zayıflık ve kilo algısı var mı cidden?

Zayıfladım galiba, diye uyandırdı beni. Beni tatlı sesiyle zor bir güne güzel hazırlamak için bunu yaptığını düşünüp sakin olmaya çalıştım.

Sence de zayıfladım mı? (artık yüzüme dahi bakılmıyor soru sorarken)

Zayıfladı mı cidden? Kahvaltı keyfinin arasında kafam gazeteden kalkıyor ve bu sorunla boğuşmak üzere ona doğru dönüyor. Sırtı bana dönük, ayna karşısında. Bişeyler söyledim.

Sevgili hanımlar, bir kadının çantasına kadar girmiş bir buluş olduğuna göre aynalar kesin işe yarıyordur. Yalan söyleyen aynalar da lunaparklarda var sadece, oraya da kilona bakmaya değil eğlenmeye gidiyorsun. Aynaya baktığınızda ya da tartıldığınızda bu sorunun cevabını almıyor musunuz? Niye bizi sıkıntıya sokuyorsunuz?

Sevgili hanımlar, zayıflayıp zayıflamadığınızı erkeklere değil de aynalara ve bilimsel olarak daha doğru ve kesin çözümler sunan basküllere, tartılara falan sorsanız daha iyi değil mi? Daha doğru sonuçlar elde etmez misiniz allah aşkına :)

Güncellemeler:
Bayaa sert tepkiler almışım bayanlardan. İltifat etmemek değil de kandırmak olarak görürüm doğru söylememeyi! Bu yüzden öyle demem. Yani kendini kandırmak olmaz mı onun benim ladıma inanması, gerçekleri bile bile. Ben beni test ediyor sanıyorum, ondan...

0|0
5|4

En İyi Erkek Görüşü

• Eğer böyle bir takıntısı varsa günde zaten en az 3-4 kez tartılıyordur ayak altında bir baskül var ise. Sorun sana göre zayıflayıp zayıflamadığı. Basit.

3|0
    1|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Bak bu hiç aklıma gelmemişti, bundan sonra öyle yaparım. Hatta erkek arkadaşa ne ihtiyacım var ki, mastürbasyon yaparsam ondan da kurtulurum, di mi ama?!

2|0
    0|0
  • Bunun hakkında bu kadar laf edeceğine "evet hayatım" desen, iki kelimeyle hem kız arkadaşını mutlu etmiş, hem de vızıltılarınla kafamızı şişirmemiş olurdun!

Sevgilisine bir iltifatı çok gören bir erkek olduğun için o kızın da senin yanında pek kalacağını sanmıyorum zaten.

2|1
    0|0
  • Sen bence hala uyanmamışsın, uyuyosun. Böyle devam edersen de kız gittiğinde ancak uyanırsın heralde!

0|0
    0|0
  • ilgi ve alaka bekliyor demek ki sevgiliniz., beklediği ilgiyi de ayna ve digital tartılar sağlayamıyor görünüşe göre...

0|0
    0|0
  • Biraz daha anlamaya çalışsan iyi olucak. Sevgilin ilgi bekliyor senden.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• bir kadına kaç kilosun sorusunu sormamak kadar önemli bişi yoktur bu hayatta :D arkadaşlarla cafede pizza sandviç patates al olacağı buydu tatlım kilo almışım napcaz rejim hep aynın dönence erkelerde de durum aynı bilader hadi iskender yiyelim yarın pizza döner derken göbek pırtlamış kestane büyümüş olacağı buydu fragmanları yaşarsınız :D

0|0
    0|0
  • Hem de nasıl :D

0|0
    0|0
  • "he zayıfladın tatlım " de geç.

0|0
    0|0
Yükleniyor...