Kızlarsoruyor yönetimi günün en iyi sorunu seçse nasıl olur?

Ks de yönetimin sorunun en güzelini en mantıklısını secmesi gerekmezmiydi bence öyle olması gerekirdi ve böyle boş sorular gecmezdi en azından Sizin fikirleriniz ?

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• yönetim sistemi oturtmuş turuncu :) girmiyorlardır bile doğru dürüst sabit gelir kaynağı olarak akıyor para bankaya ilerde de mesajlaşma arkadaş olayı yonca sitesi gibi olursa hiç şaşırmam :)

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• her gün binlerce girdi okuyan insanlar bir de tüm soruları okuyup hangisi daha iyi diye oylama yapacak olsalar beyin yorgunluğundan ölebilirler herhalde :P

0|0
    0|0
  • Güzel fikir.En çok cevap verilen soru günün sorusu seçilirdi genelde.Herkes, sorusu günün en iyi sorusu seçilsin diye daha yaratıcı, daha eğlenceli sorular sorardı.

3|0
    0|0
  • Yönetim çok yoğun böyle işlerle uğraşmaz onlar :))))

0|0
    0|0
  • İş çıkartmayalım yoğunlardır bece.

0|0
    0|0
  • Burası fenerbahçe spor kulubü ibi yanlı bir camia tutmaz burda bu işler

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• bir kere saçma bir düşünce yavrum neye göre en iyi soru seçilecek neye göre mantılkı ? herkesin derdi kendisine göre mantılkıdır burada olmanın asıl amacı hangi rengi seviyorsunuz değil dertlerini sorunlarını paylaşıp çözüm bulmak bunu kavrayamamışsın

1|0
    0|0
  • Daha mantıklı olacağı kesin ve soruların kalitesini arttıracağıda kesin.

0|0
    0|0
  • Hadi yürüyüş yapıyoruz, dökülsün pankartlar.

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum ne olurdu.

Farketmez benim için böylede iyi öyle olsada iyi ama xper puanının kullanılması var bide.

0|0
    0|0
Yükleniyor...