Ailemin tepkisini anlamıyorum anlayışsızlar nasıl kendimi motive edebilirim onların saçmalamalarını görmeyblrm

bu ayın sonunda işten çıkacağım zaten yeterince moralim bozuk ama onlar hala ne çıkıyorsun çıkma nasıl geçineceksin diyorlar nasıl iş bulacaksın burada mutsuz olmamın onca hakaret yememin hayvan yerine koyulmamın önemi yok onlar için bu arada aileme maddi desteğimde yok öyle olsa neyse de üstüme geldikleri için çok kırıcı oluyorum çok da kırılıyorum sayelerinde onlardan nefret etmek üzereyim bu durumu nasıl aşabilirim onları görmemezlikten duymamazlıktan nasıl gelebilirim

0|0
0|4

En İyi Erkek Görüşü

• anladığım kadarıyla özel sektörde çalışıyorsun iyide özel sektörde çalışıp bu hakaretleri yiyen tek insan sen değilsinki.Kaldıki anlayışdan yoksun bir ailen den bahsetmişsin çok bunalıyorsan evlen evinin kadını ol çünki bu saatten sonra ne sen onları değiştirebilirsin ne de onlar bunalıma girmek üzere olan seni değiştirebilirler.

0|0
    0|0
    • evet özel sektör tamam zorlukları elbette var ama hergün üstüne gelinse siz ne yapardınız hala sabredermisiniz burada sinirlerim her geçen gün daha da yıpranıyor

• sevdiğin bir insan varsa kolay yoksa artık nasibini bekleyene kadar katlanman lazım

• yok katlanıyorum o yüzden bakalım

Erkekler Ne Diyor 3

• bu işten çıkmanın senin adına en iyi karar olduğunu başka planlarının olduğunu söyle buna inandır bu şekilde mutlu kafanın rahat olacağını anlat bunaldığını daha iyisi için uğracağını söyle üstüne fazla gelmezler kanımca.. iyi bi diyalogla herşey hallolur.

0|0
    0|0
    • bilmiyorum umarım anlarlar anlamazlarsa evi de terkedeceğim çünkü bir daha da görüşmeyeceğim onlarla

• sen sadece ailene mi kızıyon o yüzden mi mroal bozuyon yani her ailede oluyor böyle anne babayla anlaşamam fazla da moral bozmamak lazım.

• bu aralar kendimi iyi hissetmiyorum kenara çekilmek istiyorum bir süre işten çıktıktan sonrada kimseyle bir süre görüşmem heralde ama evde üstüme gelecekler biliyorum neden böylesin bilmem ne kimseyle konuşmak istemiyorum şu dönemde

• onlar seni dusunuyirlar gormuyormusun nefret ediyormus her is yerinde olan seyler bunlar ihtiyacin varsa tahammul et yoksa cik yada haysiyet krici onur kirici biseyler yapiyirlarsada taciz kufur vs gibi ailene durumu anlat ve o zaman cik

0|0
    0|0
  • sanırım depresyona girmek üzeresiniz.Özelden ulaşırsanız bir kaç tavsiyem olacak.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Yükleniyor...