Pes 13 hakkında birkaç sorum?

Pes 13 oynamayı biliyorum ama
1) Serbest vuruştan gol atamıyorum
2) Korneri istediğim adama doğru nasıl kullanırım?
3) Rövaşata nasıl çekilir?
4) plase nasıl vurulur
Kolla oynuyorum analog değil tuşlarla oynuyorum ama hareketler anologlarla yapılıyorya alışırız onada :D

0|0
0|5

En İyi Erkek Görüşü

• Bak
    1) her futbolcu atamaz zaten (messi, neymar, ronaldo, bale, ibrahimoviç, selçuk inan ben attım ondan yazdım selçuğu, rooney, falan uzar).
    Messi yakından affetmez barajın kaleciye uzak son iki kişinin kafalarının arasına ayarlıyorsn aşşağı tuşu na basıyorsun ve ibreyi yarıya kadar doldur zamnla alışacaksın zaten ronaldo uzaktan ileri tuşuna bas ibreyide antrenmanla ayarlarsn.
    2) real madriti seçtiysen analogla ramosu seçiyorsun biraz arka direğe sürükle ramosu sonra yuvarlağa basınca otomatik orta açıyor sen de bastığın anda ramosu ön direğe getir hıza ve kareye bas ama fazla kare ye basma uçurr topu
    3) rövaşeta hiç lazım olmadı ama ortayı göğüs kontrolü yapıp oyuncu değiştirme ve hız tuşu na birde kareye aynı anda basıp atıyorsn (emin değilm)
    4) sağ alttaki (hız tuşunun altındaki) sağ ayaksa oyuncu soldan sol ayaksa sağdan vuruyorsun kaleciyle baş başa pızisyonun zor değilse sert vur zorsa plase vur gol olur.

0|0
    0|0
    • Çok sağolun serbest vyruslari denicem:)

• Önemli değil he birde oyuncu değiştirmenin altındaki tuşu çalım atarken kullanabilirsn tabi çalışman gerek

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlar görüş yazmamış.

Erkekler Ne Diyor 4

• Tam emin değilim ama Kornerde adam seçmek için joysticklerden birini oynatman lazım.
    1) Her adamın ve uzaklığın kendine göre vuruş şekli var. Youtubedan izleyebilirsin.
    3) Topu adamın arkasına atarsan kendi röveşata çeker.
    4) sağ alt tuşa basılı tut şut çek (emin değilim)

0|0
    0|0
  • youtube de bunlar için videolar var bak istersen

0|0
    0|0
  • Kardeş serbest vuruş için : https://www.youtube.com/watch?v=jFouDo-40uo

0|0
    0|0
  • plase sol alt tuştu galiba. antreman da deneye deneye tuşları çözersin zor değil ki. netten bak. freekickten gol biraz zor ama açıyı iyi yakala hızı tutturdun mu fişşek olur fişşekk :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...