Siz olsaydınız hangi telefonu alırdınız?

galaxy SIII - iphone 4S nedenini de yazarsanız ya da kullananlar varsa telefonun avantajlarını ve dezavantajlarını yazarsa benm için çok iyi olur şimdiden teşekkür ederm :)

Güncellemeler:
iphone'un güncellemelernde sıkıntı çıkıomuş die duydum bir de şarj konusunda sıkıntılı olduğu doğru mu? galaxy hakkında şu ana kadar bir sıkıntı duymadım açıkçası kullananlar yazabilir mi acaba? yorumlar için çoooo..k teşekkür ederm (:

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

Erkekler Ne Diyor 6

• TABI OYUN OYNARSAN HEP AKKU HEMEN BITER AMA I PHONE ICIN YEDEK AKKU VAR ARKASINA TAKIYOSUN 3GÜN GIDIYOR OYUN OYNASANDA

0|0
    0|0
  • iphone 4s alacana 4 al daha iyi hem daha ucuz...iphone deger kaybetmiyo ama galaxy 3 burda almanyada 250TL ye satiyolar:)

0|0
    0|0
  • s3 çünkü özgürlük var androidde

0|0
    0|0
    • android ne ? müzik falan mı indiriosun?

• onu biliyorum int sitesinde yazıo ama ne oluo android olunca?

• akıllı oluyor :D iphoneda kısıtlı özellikler var müzik atmak için itunesta uğraşıyprsun dosyalarını göremiyorsun ve uygulamalar paralı genelde. androidde özgürsün bu tarz şeyler yok he bi de bluetoothu sadece iphonedan iphonea kullanabiliyorsun iphoneda

• galaxy s 3 al memnun kalırsın

0|0
    0|0
  • ikisinide kullandım htc one x kullanıyorum memnunum...

0|0
    0|0
  • galaxy ama çook pahalı yaa...

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• iphone , jb ile iphone olrur .. idrekt iphne alırsan kullanmada zorlanırsın , galaxy daha kolay kullanımlı

0|0
    0|0
  • ipone tam bir saçmalık.o kadar para veriyorsun ama bluetooht bile yok anca kendi türünden tel olucak ta birine bir şey göndericek vs.samsung herşeyiyle mükemmel hatta o teli değil note2 N7100 modelini al artik pcye bakmazsin o derece mükemmel

0|0
    0|0
  • galaxy SIII

0|0
    0|0
  • galaxy derim

0|0
    0|0
Yükleniyor...