Ne yapıcammm? Yardım nasıl engellerim?

Öf ben kilo vermek istiyorum çoğu yediğimi azaltım ama dün kendime hakim olamadım ,3. Gün bugün, dün çok sevdiğim bişey vardı dayanamadım ne yapıcam ben sevdiğim yemek çıkınca dayanamıyorum :/

0|0
6|5

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• gerçekten kilo vermek istiyorsan dayanmalısın. vaktin varsa yürüyüş yap. sadece yediklerine biraz dikkat ederek günde 1 saat yürüyüş yaparak kilo verirsin. eğer dayanamıyorsan çok sevdiğin bir şeyden birazcık ye çok az ama devamının gelmemesine de dikkat et

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 4

• ye ama egzersiz yapıp yağları yak

1|0
    0|0
  • Ye boşver çok fazla sıkma

1|0
    0|0
  • Onemli olan irade

1|0
    0|0
  • Azim ve isrrarini herzaman güçlü tutucaksin

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 5

• Günde beş ogün yemelisin. Mesela sabahları bir dilim tam tahıl ekmek ve bol salata domates biraz peynir. Öğlen ve akşam et ve salata ya da sebze. Ara ogunlerde düşük yağlı yoğurt için meyve falan canın tatlı isterse. Benim önerim o iki ara ogunde sadece yeşil elma ya da kivi yemen. Asla ve asla karbonhidrat tüketme ha bir de bakliyat tüketme. Hergün sporunu yap. 1 ayda beş kilo kafadan gider. Unutma ki hareketsiz olmaz

1|0
    0|0
  • Can boğazdan gelir kanks ye

0|0
    1|0
    • Yedim hep şu an kilolarla başım dertte

• Çok yediğini düşünürsen kuru kayısının üzerine su iç

1|0
    0|0
  • belki yemek yemeye iten bir sağlık sorunun vardır. Eğer gerçekten iraden dışında oluyorsa doktora gitmeni öneririm. Psikolojik olarak da kendini yıpratmamış olursun

2|0
    0|0
  • bnde :(

1|0
    0|0
Yükleniyor...