Sarhoştum hatırlamıyorum desem ne olur

bir çocuk var bu çocuk senin önceden yakın arkadaşın sonra bir gün içmeye gidiyorsunuz.sonra o gece neler olduğunu hatırlanmıyorsunuz.ama siz hariç herkes hatırlıyor ama size söylemiyor . sabah başka bir arkadaşınızın evinde uyanıyorsunuz.sonra bu çocuk size arkadaş kalalım diyo aam siz geceyi hatırlamıyorsunuz ne yapıyım?

Güncellemeler:
hamile değilim
arkadaşlar hepinizin cevaplarına teşekkür ederim ama ben sorunu çözdüm aradım konuştum.hatırlamıyorum dedim.o gün sadece onunla yatmışım uyandığım evde kuzeninin eviymiş arkadaş kalalım lafını da sadece tepkimi görmek için söylemiş.sorun çözüldü

0|0
9|43

En İyi Erkek Görüşü

• Grubun diğer erkeleride aynı Fikirde mi , Hepsi Arkadaş kalalım şarkısımı söyledi sabah

0|0
    0|1

Erkekler Ne Diyor 42

• Kimse kusura bakmasın ama bunca yıllık hayat tecrübeme dayanarak, alkolün arkasına sığınıp "neler oldu hatırlamıyorum" diyen bir çok kişinin aslında her şeyi o kadar güzel hatırladığını defalarca gördüm. Sadece işlerine gelmediği için alkolün arkasına sığınıyorlar ve hep diyorum bir şey yapıyorsanız bilinçli yapın. Bir şeylerin arkasına sığınarak değil, yada hiç yapmayın.

0|1
    0|0
  • Hak eden hak ettiği kadarını alır, sende hakettiğin cevabı almışsın zaten, ne diye milletin kafasını şişirirsin ki burada?

"Sarhoştum hatırlamıyorum desem ne olur" ?

Böyle saçma ve iğrenç bir soruya böyle iğrenç ve saçma bir espiri ile cevap verilir...

Kim inanır? KAdir İnanır bebeğim KAdirrrrrrrr :)))

1|0
    0|0
  • Ben anlamadım soruyu. Diyorsun ki ''hatırlamıyorum bir şey, gidip bir şey hatırlamıyorum dersem ne olur?'' he ne bu? Anlamadım. Hatırlamadığın şeyi zaten nasıl söyleyeceksin? Bu arada ne içtin de hafızan silindi? Sadece alkol değil sanırım.

0|0
    0|0
  • Ne olduğunu öğrenmen lazım bence .. Onun arkadaş kalalım demesi birlikte olalım demesinden daha iyidir şu an için :)

0|0
    0|0
  • Merhaba ırmak-300.

Hatırlamamak Bazen, Pişmanlık Dugusunu Azaltır.

0|0
    0|0
  • hatırlamaman en güzeli hatırlamış olsan belkide kendinden çevrendeki insanlardan nefret edeceksin şimdilik hiç olmazsa bu insan dan nefret ediyorsun

0|0
    0|0
    • her şeyden nefret ediyorum dalga geçiyorlar

• sana yapılan bir yanlışı tüm erkeklere fatura olarak çıkartman bence doğru değil,Zaten bu zihniyetler yüzünden kızlar biz erkekler için demiyormu erkek milleti değilmisiniz.Ne diyeyim yani erkek değilmiyim diyeyim tabiiki sorun burda erkek olup olmamak değil sana yapılan yanlışı sana yapan kişiye çıkartman gerekir erkeklere değil bilmem anlatabildimmi :)

• sorun onda büyük ihtimalle o hatırlıyor

• Bi hafta gecsin aradan hamileyim de. Bak bakalim neler oluyor kim sana ne yapmis hepsi tutusur=)

0|0
    0|0
  • Arkadaş kalın :)))

0|0
    0|0
    • saol saol saol :)) asker gibi hissettirdin ya beni

• Cinsel anlamda bir birlikteliğiniz mi oldu ?

Eğer olduysa, hipnoz durumlarında bu kişiye doğruları söyletebilirsin. Sarhoşken yapılan etkinlikler beyinde kayıtlıdır ve tekrar sarhoş olma durumu yaşandığında gün yüzüne çıkacaktır...

0|0
    0|0
  • rezillikkk

0|1
    0|1
  • Aynen öyle yap. En mantıklısı.

0|0
    0|0
    • ne en mantıklısı

• Sarhoştum hatırlamıyorum demek. Çünkü 1. Gerçekten hatırlamıyorsun, 2. Böyle bir durumda olayı farklı yönlere çekecek olursan (mesela ilişki beklentisi vb), kendi kendini alçaltmış olursun.

• 1.gerçekten hatırlamıyorum

• şişede durduğu gibi durmuyor meret dikkat etmek lazım nerde içtiğine kimile içtiğine :D

0|0
    0|0
  • ne yaptık biz diye sor bir önce başına ne gelmş bu konu aydınlansın :)

0|0
    0|0
  • senın ailen yokmu ?

0|1
    0|2
  • de bakalim ne oluyormuş sonra gel bizede söyle :P

0|0
    0|0
  • İnşallah bir daha aynı hataya düşmezsin yada içerken sınırı bilirsin ne diyeyim :)

0|0
    0|0
  • ertesi gün hapı al kendini garantilemiş olursun

0|0
    0|0
  • Hic birşey hatırlamayacak kadar sarhos olmak imkansız büyük ihtimal ilaçla bayıltılmıs olmanız gerekli.

0|0
    0|0
  • o gece aranızda bişiler geçmiş o kesin duygusal bi bağın yoksa arkadaşlığa devam et yada sen benim bilincim kapalıyken ne yaptın de öğren ona göre yaa devam et arkadaşlığa yada bırak arkadaşlığı..

0|0
    0|0
  • Eyvah eyvahh. İşler karışmış :)

0|0
    0|0
  • İçki her kötülüğün anasıdır.Niye içiyorsun?Erkeğe 1 zararsa kadına 2 zarar.Hem karaciğeriniz daha ufak hem de kaybedeceğiniz daha çok şey var.

0|0
    0|2
  • HatırLamıyosan Bırak herşey oldugu gibi kalsın zaten hatırlamıyon

0|0
    0|0
  • şuan da alkollu olabilir misin ?

0|0
    0|0
  • sıkıştır milleti öğren

0|0
    0|0
  • çocuk seni haklamış işte...:)

0|1
    0|1
  • hatırlamaman iyidir belki de :) öğrensen daha mı mutlu olacaksın bi düşün

0|0
    0|0
  • iyi iyi bir daha fazla içme

0|0
    0|0
  • gel aklını bi de ben alıyım

0|0
    0|0
  • bir daha sakın içme derim

0|0
    0|0
  • gitmiş bitmiş hayatta bazen bunlarıda yaşamak gerekiyor...:)

0|0
    0|0
  • Erkekler Devam
    12

Kızlar Ne Diyor 9

• Ne saçma bi durum ya.Bu kadar basit mi ? Lan madem bir şey yapıyorsunuz arkasında durunda eziklenmeyin ya. Sen kezbana bağlamışsın o da jöle saçlı pezemenge..

Sizin arkadaşlığınız sokuşmaksa, sevgili olmanıza gerek yok o zaman..Her türlü gideriniz var.

0|3
    0|0
  • hamile olmadığına göre o çocuk prezarvatif kullanmış olmalı.

0|0
    0|0
  • önemli bir şey olsaydı hatırlardın şekerim.

bütün gece uyumuş olmalısın.

0|0
    0|0
  • Yakin arkadasinla icmeye gidiyorsunuz, baska bir arkadasinin evinde uyaniyorsun? Herkes hatirliyor ve onlara sormak yerine ''sarhostum hatirlamiyorum'' diyeyim mi diye bize soruyorsun? Hayir onu gectim nasil hatirlamiyorsun, ne ictin sen?

0|0
    0|0
  • içki içmee..

0|0
    0|1
  • ne sacmalıyosun cidden :)

0|1
    0|1
  • O kadar sarhoş oldum bi keresinde de olanları unutmadım.

0|1
    0|0
  • Keyif aldıysan boş ver!

0|0
    0|1
  • bakiremisin degilmisin ?

0|1
    0|0
Yükleniyor...